RADIOSITE Fórum

  • Média Hírszolgálat

 #72103  Szerző: jimmer
 
Üdv mindenki.

Olvastam a levelet, amit Gaál Tóth András írt, abban egy szóval sem említik, hogy a Hírcentrum fizetős lesz, sőt utalást sem tett rá. Ők lesznek azok, és legutolsó infó az, hogy mindenkinek ugyanannyit kell fizetnie.

Mivel szeretnék pártatlan maradni, meg kellett volna kérdezni erről a másik felet is, mielőtt ezt hírként is kirakjátok az oldalra..
 #72037  Szerző: hircentrummedia
 
Tisztelt érdeklődők!

Több értesítőben megjelent, hogy a Hírháló Magyarország mellett a Hírcentrum Média is fizetőssé tette hírszolgáltatását.
Ezúton jelzem, hogy ez az információ TÉVES!!!
Bár törzsrádiónk, a Roxy megszűnését követően gondok adódtak a cégnél, ezek tiszavirág-életűnek bizonyultak, így mára visszaállt minden a korábbi megszokott rendre.
A Hírcentrum Média a jövőben is ingyenesen biztosítja napi hírblokkjait partnereinek, sőt a jövőben plusz szolgáltatással is jelentkezik majd, amelyet partnerei nagyon kedvezően, egyéb rádiók teljes áron használhatnak majd.

Amennyiben bárki igénybe venné szolgáltatásunkat, az az info@hircentrum.eu e-mail címen jelezheti szándékát.

Üdvözlettel:

Szentgyörgyi Ákos
Főszerkesztő
 #69652  Szerző: Roger
 
Roger írta::hit: Előfordulhat, hogy az euromail miatt nem ment el a levél, ezer bocs. :chinese:
Vagyis, mivel nem jött válasz, így mégsem az euromaillell van gáz.... :oops:
 #68800  Szerző: Roger
 
:hit: Előfordulhat, hogy az euromail miatt nem ment el a levél, ezer bocs. :chinese:
 #68792  Szerző: hircentrummedia
 
Tisztelt Érdeklődő!

A Hírcentrum Média jelenleg is biztosítja szolgáltatásait partnerei felé.

Amennyiben bárki igénybe venné szolgáltatásunkat, azt az info@hircentrum.eu e-mail címen jelezheti.

Információk a szolgáltatásról: www.hircentrum.eu

Üdvözlettel:

Hírcentrum Média
 #68791  Szerző: Roger
 
Technixx írta:
Roger írta:"Köszönjük megkeresését, küldöm az MTI audio hírszolgáltatásának ismertetőjét.

MTI audio
Az MTI audio hírműsora jogtiszta forrásból készülő, politikailag kiegyensúlyozott, adáskész hírműsor. Nem titkolt célunk, hogy költségkímélő, ugyanakkor magas szakmai színvonalú szolgáltatást tudjunk nyújtani a rádiók számára. Az interneten jelszóval elérhető szolgáltatás garantáltan üzembiztos, nem fordulhat elő, hogy a partner nem tudja adásba tenni az órai híreket rendszerhiba miatt. Audio hírműsorunk szerkesztett, adáskész, melynek szöveg-, és hangváltozata óránként letölthető.

Minden óra 40. percéig kiadásra kerül az aktuális hírblokk. Reggel 5.40 perckor érhető el a nap első friss blokkja, és 21.40-kor az utolsó összeállítás. Használata során nincs szükség hírszerkesztőre, de még hírolvasóra sem, hiszen a hang fájlokat letöltve a hírműsor azonnal leadható.

Az adott óra anyaga leképezi mind a bel-, külpolitikai, gazdasági, kulturális és sportesemények legnagyobb hírértékű anyagainak a rádiós hírszolgáltatás alapelveire épülő audio változatát. A kínálatban szerepel még egy-egy színes hír, valamint minden alkalommal tájékoztatunk aktuális időjárási információkról. Egy-egy blokk 3 perc terjedelmű, amely az MTI hírkiadásából táplálkozva 7-8 anyagot dolgoz fel. A hanganyag mellett annak szövegváltozata is megtalálható.

Kérném, szíveskedjen válaszában a felhasználás helyét megnevezni. "

Ezeket az információkat azt hiszem a honlapjukon is megtalálni, szóval még egy email fordulót kell tennem, ha konkrét árakra vagyok kíváncsi.
Nincsenek árak :)

"Ami hírszolgálatunkat különlegessé teszi, hogy a híreket kizárólag reklámidőért cserébe bocsájtjuk a rádiók rendelkezésére (ennek mértéke egyedi megállapodás tárgya), anyagi juttatást nem kérünk értük."
Igen, de igazából arra lettem volna kíváncsi, vagy ezek szerint csak és kizárólag interneten sugárzó rádióknál is így van. (Szerintem nem, vagy meglepődnék ha mégis) .Mert amit írtam nekik, abban kerek perec rákérdeztem, na majd a héten elcseverészek velük ;) ^^
 #68784  Szerző: Technixx
 
Roger írta:"Köszönjük megkeresését, küldöm az MTI audio hírszolgáltatásának ismertetőjét.

MTI audio
Az MTI audio hírműsora jogtiszta forrásból készülő, politikailag kiegyensúlyozott, adáskész hírműsor. Nem titkolt célunk, hogy költségkímélő, ugyanakkor magas szakmai színvonalú szolgáltatást tudjunk nyújtani a rádiók számára. Az interneten jelszóval elérhető szolgáltatás garantáltan üzembiztos, nem fordulhat elő, hogy a partner nem tudja adásba tenni az órai híreket rendszerhiba miatt. Audio hírműsorunk szerkesztett, adáskész, melynek szöveg-, és hangváltozata óránként letölthető.

Minden óra 40. percéig kiadásra kerül az aktuális hírblokk. Reggel 5.40 perckor érhető el a nap első friss blokkja, és 21.40-kor az utolsó összeállítás. Használata során nincs szükség hírszerkesztőre, de még hírolvasóra sem, hiszen a hang fájlokat letöltve a hírműsor azonnal leadható.

Az adott óra anyaga leképezi mind a bel-, külpolitikai, gazdasági, kulturális és sportesemények legnagyobb hírértékű anyagainak a rádiós hírszolgáltatás alapelveire épülő audio változatát. A kínálatban szerepel még egy-egy színes hír, valamint minden alkalommal tájékoztatunk aktuális időjárási információkról. Egy-egy blokk 3 perc terjedelmű, amely az MTI hírkiadásából táplálkozva 7-8 anyagot dolgoz fel. A hanganyag mellett annak szövegváltozata is megtalálható.

Kérném, szíveskedjen válaszában a felhasználás helyét megnevezni. "

Ezeket az információkat azt hiszem a honlapjukon is megtalálni, szóval még egy email fordulót kell tennem, ha konkrét árakra vagyok kíváncsi.
Nincsenek árak :)

"Ami hírszolgálatunkat különlegessé teszi, hogy a híreket kizárólag reklámidőért cserébe bocsájtjuk a rádiók rendelkezésére (ennek mértéke egyedi megállapodás tárgya), anyagi juttatást nem kérünk értük."
 #68736  Szerző: Roger
 
"Köszönjük megkeresését, küldöm az MTI audio hírszolgáltatásának ismertetőjét.

MTI audio
Az MTI audio hírműsora jogtiszta forrásból készülő, politikailag kiegyensúlyozott, adáskész hírműsor. Nem titkolt célunk, hogy költségkímélő, ugyanakkor magas szakmai színvonalú szolgáltatást tudjunk nyújtani a rádiók számára. Az interneten jelszóval elérhető szolgáltatás garantáltan üzembiztos, nem fordulhat elő, hogy a partner nem tudja adásba tenni az órai híreket rendszerhiba miatt. Audio hírműsorunk szerkesztett, adáskész, melynek szöveg-, és hangváltozata óránként letölthető.

Minden óra 40. percéig kiadásra kerül az aktuális hírblokk. Reggel 5.40 perckor érhető el a nap első friss blokkja, és 21.40-kor az utolsó összeállítás. Használata során nincs szükség hírszerkesztőre, de még hírolvasóra sem, hiszen a hang fájlokat letöltve a hírműsor azonnal leadható.

Az adott óra anyaga leképezi mind a bel-, külpolitikai, gazdasági, kulturális és sportesemények legnagyobb hírértékű anyagainak a rádiós hírszolgáltatás alapelveire épülő audio változatát. A kínálatban szerepel még egy-egy színes hír, valamint minden alkalommal tájékoztatunk aktuális időjárási információkról. Egy-egy blokk 3 perc terjedelmű, amely az MTI hírkiadásából táplálkozva 7-8 anyagot dolgoz fel. A hanganyag mellett annak szövegváltozata is megtalálható.

Kérném, szíveskedjen válaszában a felhasználás helyét megnevezni. "

Ezeket az információkat azt hiszem a honlapjukon is megtalálni, szóval még egy email fordulót kell tennem, ha konkrét árakra vagyok kíváncsi.
 #68734  Szerző: LuciFerko
 
mit írtak?
 #68726  Szerző: Roger
 
...és jött is válasz, csak nem attól akitől vártam. Vagy én kevertem össze a dolgokat, vagy tényleg nem az MTI-től kellett volna választ kapnom :oops: . Hírszolgáltatás felől érdeklődtem, internetes rádiók részére mit, hogy, merre, mennyi...