RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #173943  Szerző: Tomi76
 
kJoe írta:Most ért véget Fridi műsora, hát mit mondhatnék, itt rendesen formabontónak számít, de elmondása szerint ő mindig is ilyet szeretett csinálni - csakhogy a hallgatottságon erősen nyomot fog hagyni, feltételezem nem felfelé ugrik meg :gülü:
Didzsibe járó hallgatóság hirtelen elgondolkodtató műsort fog hallgatni? Nem túl valószínű...
Elgondolkodtam egy kicsit...mi van ha ez az első lépés afelé, hogy ez a rádió a jövőben nem elsősorban és kizárólag a "didzsibe" járó ifjúság rádiója akar majd lenni? Csak még ők maguk sem tudják mi legyen a koncepció...
 #173942  Szerző: kJoe
 
Most ért véget Fridi műsora, hát mit mondhatnék, itt rendesen formabontónak számít, de elmondása szerint ő mindig is ilyet szeretett csinálni - csakhogy a hallgatottságon erősen nyomot fog hagyni, feltételezem nem felfelé ugrik meg :gülü:
Didzsibe járó hallgatóság hirtelen elgondolkodtató műsort fog hallgatni? Nem túl valószínű...
 #173936  Szerző: kukac
 
noartist írta:A totálisan szétesett baloldal szót sem érdemel...)[/size]
- azért pl. Hadházy, Juhász, Szél Bernadet, Gulyás Márton elég értelmesen és világosan képesek érvelni - más kérdés, hogy még sokkal több értelmes ember kellene az ellenzék soraiba, és a sok köpönyegforgató, alkoholista megélhetési politikus pedig csak leépíti az ellenzéket.
 #173927  Szerző: tomee
 
tomee írta:
noartist írta:Én nem érzem drasztikusnak a helyzetet, ha a Nemzet/HírTV/Music FM/Lánchíd durván elkezdene egy bizonyos irányba húzni, mindegyiktől instant búcsúznék.

De nincs így. Én legalábbis így látom.
TV szinten lehet, de én a rádiót nagyon más tésztának érzem. A 89.5 túl nagy felületet fed le ahhoz, hogy csak úgy parlagon hagyják.
Illetve pontosítok: a 89.5 Mhz túl jó ahhoz, hogy ne legyen másnak is érdeke az újrahasznosítása...

Leginkább én is azt tartom reálisnak, amiről már a R1 topicban is szó volt.
 #173925  Szerző: tomee
 
noartist írta:Én nem érzem drasztikusnak a helyzetet, ha a Nemzet/HírTV/Music FM/Lánchíd durván elkezdene egy bizonyos irányba húzni, mindegyiktől instant búcsúznék.

De nincs így. Én legalábbis így látom.
TV szinten lehet, de én a rádiót nagyon más tésztának érzem. A 89.5 túl nagy felületet fed le ahhoz, hogy csak úgy parlagon hagyják.
 #173921  Szerző: noartist
 
tomee írta:
benjamin írta:Nem akarok politizálni,én gyűlölöm a Fideszt de az ami a Music FM hírblokkjaiban megy az ugyanúgy propaganda amit ők művelnek csak Jobbikos ízben.Szerintem nem ez lenne a megoldás.
Ha az ember ismeri az összefüggéseket, akkor nem annyira meglepő, hogy mi miért van úgy ahogy. Javarészt ebből vannak a hosszútávú dolgokra vonatkozó következtetések levonva.
Én nem érzem drasztikusnak a helyzetet, ha a Nemzet/HírTV/Music FM/Lánchíd durván elkezdene egy bizonyos irányba húzni, mindegyiktől instant búcsúznék.

De nincs így. Én legalábbis így látom.

(A Hír TV például rendszeresen keresi/hívogatja a kormánypárt politikusait, képviselőit, de azok csesznek még válaszolni is. És mivel jelenleg a második erő a Jobbik, jönnek ők, és ezáltal kapnak felületet is a véleményük elmondására. A totálisan szétesett baloldal szót sem érdemel...)
 #173920  Szerző: tomee
 
benjamin írta:Nem akarok politizálni,én gyűlölöm a Fideszt de az ami a Music FM hírblokkjaiban megy az ugyanúgy propaganda amit ők művelnek csak Jobbikos ízben.Szerintem nem ez lenne a megoldás.
Ha az ember ismeri az összefüggéseket, akkor nem annyira meglepő, hogy mi miért van úgy ahogy. Javarészt ebből vannak a hosszútávú dolgokra vonatkozó következtetések levonva.
 #173917  Szerző: benjamin
 
Nem akarok politizálni,én gyűlölöm a Fideszt de az ami a Music FM hírblokkjaiban megy az ugyanúgy propaganda amit ők művelnek csak Jobbikos ízben.Szerintem nem ez lenne a megoldás.
 #173874  Szerző: djlacee
 
noartist írta:Szeretettel ajánlom mindenkinek a rádió online hallgatását.

Nem is írok semmit; erre már nem is érdemes szavakat pazarolni. Komolytalan.
Zenon probléma lesz, ugyanis éterben is ilyen, legalábbis ezt az infót kaptam...

szerk.: éjfél után megoldódott
 #173873  Szerző: noartist
 
Szeretettel ajánlom mindenkinek a rádió online hallgatását.

Nem is írok semmit; erre már nem is érdemes szavakat pazarolni. Komolytalan.
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 565