RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #99677  Szerző: donder
 
Jani98 írta:Égnek,mint az aprófa. :troll:
Profi webmestert kérdezek: Egy bonyolult,flash oldalt meddig tart összerakni,maximum? :yuno:
Nem vagyok profi, de szerintem max 1 pár nap...
Sőt sokat mondtam...
 #99667  Szerző: noartist
 
Égnek,mint az aprófa. :troll:
Profi webmestert kérdezek: Egy bonyolult,flash oldalt meddig tart összerakni,maximum? :yuno:
 #99578  Szerző: csadam
 
Ahogy maga a rádió sem.
 #99577  Szerző: egon2
 
A Music FM honlapja még mindig nincs kész.
 #99156  Szerző: asr27
 
Jozsfm964 írta:Az online stream hangja valami borzalmas. Dinamikátlan, mélyek alig szólnak. Zsebrádió hangminősége van az egésznek. Hangerőben sem büszkélkedik, más rádió ehhez képest ordít! Jó lenne ránézni, hogy ne csak a botfülüek élvezhessék a műsort!
Egyetértek! :) Ráadásul időnként le is áll a stream 1-1 percre.
 #99153  Szerző: Jozsfm964
 
Az online stream hangja valami borzalmas. Dinamikátlan, mélyek alig szólnak. Zsebrádió hangminősége van az egésznek. Hangerőben sem büszkélkedik, más rádió ehhez képest ordít! Jó lenne ránézni, hogy ne csak a botfülüek élvezhessék a műsort!
 #98698  Szerző: Technixx
 
Csongii írta:
Technixx írta:Sziasztok!

A segítségeteket kérném abban, hogy a délutáni roadshow szignáljában van egy zene, valami mi amore van benne, latinos deep houseos feeling. Tegnap hallottam kívánságműsorban is csak pont nem tudtam elcsípni a címet és az előadót. Találtam egy tracket a Lovesound - Mi amore-t, de szerintem nem ez a verzió pörög a musicfm-en. Köszi a segítséget előre is.

Erre gondolsz? http://www.youtube.com/watch?v=_76ASE6XTBQ

Nem sajnos. Ez az a track, de nem ez a verzió...: http://www.youtube.com/watch?v=0U3p371oqXo

Szterintem a musicfm valami reworkot játszik belőle :)
 #98684  Szerző: ceve
 
A 6 órás hírekben szaporodtak a mikroorgazmusok. :D :smoke:
 #98669  Szerző: asimov
 
Feltamad a PART...(?) Nagyon csipaznam... :)
Amugy en abban voltam, hogy a YO csinalta a PART radiot (is).
Pasa írta:
rmihaly76 írta:Az "Echo Penisola Kft." kifele, mifele ceg? (ismeros a nev)
Úgy emlékszem, ők csinálták a 106,3-on a Part Rádiót (mixek). Közük volt a szép emlékű Yo!-hoz is.
 #98666  Szerző: Zoey
 
mszilárd írta:Hmm... múltkor Cooky műsorában egymás után lement az óra összes megszólalása... tegnap ebben a sávban két megszólalás ment le egymás után... most megint ugyanabban a műsorban, két megszólalás volt közvetlenül egymás után. Aztán nem is hallgatom sokat ezt a rádiót. :) Ilyen amatőr baki egyszer belefér... de hogy ennyiszer.
Még az indulás körül volt olyan, hogy az éjszakai műsorban lement 1 és 2 óra között egy 'blokk', aztán 2-3 között a következő, de 3-4 között már megint ugyanaz volt, amint a műsor elején - ugyanazok a zenék, megszólalások, minden.
Akkor ezek szerint gyakran vannak hibák, én nem szoktam hallgatni, de tegnap Pesten belehallgattam, na hát az ötórási hírek kb. 20 mp után megszakadt, amit vagy fél perc csend követett, ezt követően újraindult a hírblokk. De utána újabb egyperces csend következett...
Egyébként az arculati elemek, station voice-ok nagyon tetszenek. Csak ezek a hibák ne lennének, ki tudja, hányan kapcsolnak el róluk ilyenkor... Ha már szóba jött ez a rádió is a Neo topikban annak lehetséges utódjaként, nos, egy országos kerrádió ilyen hibákat nem engedhetne meg magának...
  • 1
  • 463
  • 464
  • 465
  • 466
  • 467
  • 565