RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #98433  Szerző: Ivoa
 
mlaszlo írta:
Ivoa írta: Mondjuk a Katrádiónak is simán odaadták a 102,1-et...
Azért szerintem más egy helyi frekvencia és más egy országos frekvenciacsomag. Egyébként a 102.1-re nem hiszem hogy lett volna túl sok jelentkező.
Lehetett volna a 102,1-re jelentkező, ha kereskedelmiként hirdetik. A Rádió 1 pl. biztos pályázott volna rá.
 #98432  Szerző: Ivoa
 
mlaszlo írta:
Ivoa írta: Mondjuk a Katrádiónak is simán odaadták a 102,1-et...
Azért szerintem más egy helyi frekvencia és más egy országos frekvenciacsomag. Egyébként a 102.1-re nem hiszem hogy lett volna túl sok jelentkező.
Nyilván más, de azért azt nem hiszem, hogy pl. a Dél-Alföldet (és Délyugat-Magyarországot) kereskedelmi adó nélkül hagyják. Bár mókás lenne, ha a Class FM hirtelen megkapná egy gyors szerződésmódosítással a Neo szentesi, nagykanizsai, vasvári, kiskőrösi, uzdi és csávolyi adóit :P
 #98429  Szerző: mlaszlo
 
Ivoa írta: Mondjuk a Katrádiónak is simán odaadták a 102,1-et...
Azért szerintem más egy helyi frekvencia és más egy országos frekvenciacsomag. Egyébként a 102.1-re nem hiszem hogy lett volna túl sok jelentkező.
 #98427  Szerző: Ivoa
 
mlaszlo írta:
Ivoa írta: Gondolom, az előbbi kommentemre volt válasz, miszerint "beemelhetik-e a Music FM-et a Neo helyére?".
OK, így már értem, mindenesetre nem hinném, hogy csak úgy odaadnának egy országos frekvenciacsomagot valamelyik rádiónak, gondolom újrapályáztatás lesz.
Mondjuk a Katrádiónak is simán odaadták a 102,1-et... Na meg így jöhetne az ellenzék azzal, hogy a "Class FM monopolhelyzetbe került".
 #98425  Szerző: Ivoa
 
veterán írta:
Ivoa írta:
kerek1radio írta:sziasztok... nem hivatalos, de tűz közeli forrástól azt hallottam, hogy vagy rádió1 megy a neo frekijére, vagy a lánchíd... az biztos, hogy egy érdekkörhöz tartozik mindkét rádió... ha mondjuk a zeneibb jellegű rádió1 lesz az, akkor sem lesz a class konkurenciája, mert mindkét rádiónál ugyanaz a tulajdonosi kör... csak hallottam... ne vegye senki készpénznek... azt viszont igen, hogy a neo megszűnik!
A Rádió 1 és a Lánchíd nem ugyanaz az érdekkör (előbbi a Márton Dávid-Erdélyi Krisztián páros tulajdona, utóbbi pedig a Liszkay Gábor-féle kormányközeli program). A Rádió 1-nek meg van 18 frekvenciája vidéken, és még legalább ötöt-hatot fog nyerni ezek mellé, azokkal mi lesz? Gyártanak rá egy "Rádió 2" programot? :troll:

Szerintem valószínűbb a Rádió 1, ha már a kettő közül kellene választani, de szerintem nem így lesz, hanem a Music FM-et emelik a helyére, márcsak az érdekköre miatt is. (Úgyis két frekvenciát fognak nyerni Bp-en - egyet a R1-nek, egyet a Discoshitnek -, akkor mi lesz, ha a R1 országos lenne? Indítanának egy harmadik kereskedelmi adót Bp-en? :P)
Nem kell mindent bevenni.
Nem vettem be, éppen emiatt fejtettem ki " :P "és " :troll: " jelek társaságában.
 #98424  Szerző: Ivoa
 
mlaszlo írta:
Ivoa írta: Gondolom, az előbbi kommentemre volt válasz, miszerint "beemelhetik-e a Music FM-et a Neo helyére?".
OK, így már értem, mindenesetre nem hinném, hogy csak úgy odaadnának egy országos frekvenciacsomagot valamelyik rádiónak, gondolom újrapályáztatás lesz.
Nyilván, de azért megoldható, hogy a Music FM is elindulhasson rajta. (Ha máshogy nem, akkor átköltöztetik a 100,8-ra, vagy az azzal megegyező lefedettségű 89,5 lesz a hálózat része, és a 100,8-ra kiírnak egy másik pályázatot.)

Viszont ebben az esetben a Music FM-nek (vagy a vidéken és Bp-en terjeszkedő Rádió 1-nek) át kellene hangolnia az idősebb hallgatókra.
 #98422  Szerző: veterán
 
Ivoa írta:
kerek1radio írta:sziasztok... nem hivatalos, de tűz közeli forrástól azt hallottam, hogy vagy rádió1 megy a neo frekijére, vagy a lánchíd... az biztos, hogy egy érdekkörhöz tartozik mindkét rádió... ha mondjuk a zeneibb jellegű rádió1 lesz az, akkor sem lesz a class konkurenciája, mert mindkét rádiónál ugyanaz a tulajdonosi kör... csak hallottam... ne vegye senki készpénznek... azt viszont igen, hogy a neo megszűnik!
A Rádió 1 és a Lánchíd nem ugyanaz az érdekkör (előbbi a Márton Dávid-Erdélyi Krisztián páros tulajdona, utóbbi pedig a Liszkay Gábor-féle kormányközeli program). A Rádió 1-nek meg van 18 frekvenciája vidéken, és még legalább ötöt-hatot fog nyerni ezek mellé, azokkal mi lesz? Gyártanak rá egy "Rádió 2" programot? :troll:

Szerintem valószínűbb a Rádió 1, ha már a kettő közül kellene választani, de szerintem nem így lesz, hanem a Music FM-et emelik a helyére, márcsak az érdekköre miatt is. (Úgyis két frekvenciát fognak nyerni Bp-en - egyet a R1-nek, egyet a Discoshitnek -, akkor mi lesz, ha a R1 országos lenne? Indítanának egy harmadik kereskedelmi adót Bp-en? :P)
Nem kell mindent bevenni.
 #98420  Szerző: mlaszlo
 
Ivoa írta: Gondolom, az előbbi kommentemre volt válasz, miszerint "beemelhetik-e a Music FM-et a Neo helyére?".
OK, így már értem, mindenesetre nem hinném, hogy csak úgy odaadnának egy országos frekvenciacsomagot valamelyik rádiónak, gondolom újrapályáztatás lesz.
 #98419  Szerző: Ivoa
 
kerek1radio írta:sziasztok... nem hivatalos, de tűz közeli forrástól azt hallottam, hogy vagy rádió1 megy a neo frekijére, vagy a lánchíd... az biztos, hogy egy érdekkörhöz tartozik mindkét rádió... ha mondjuk a zeneibb jellegű rádió1 lesz az, akkor sem lesz a class konkurenciája, mert mindkét rádiónál ugyanaz a tulajdonosi kör... csak hallottam... ne vegye senki készpénznek... azt viszont igen, hogy a neo megszűnik!
A Rádió 1 és a Lánchíd nem ugyanaz az érdekkör (előbbi a Márton Dávid-Erdélyi Krisztián páros tulajdona, utóbbi pedig a Liszkay Gábor-féle kormányközeli program). A Rádió 1-nek meg van 18 frekvenciája vidéken, és még legalább ötöt-hatot fog nyerni ezek mellé, azokkal mi lesz? Gyártanak rá egy "Rádió 2" programot? :troll:

Szerintem valószínűbb a Rádió 1, ha már a kettő közül kellene választani, de szerintem nem így lesz, hanem a Music FM-et emelik a helyére, márcsak az érdekköre miatt is. (Úgyis két frekvenciát fognak nyerni Bp-en - egyet a R1-nek, egyet a Discoshitnek -, akkor mi lesz, ha a R1 országos lenne? Indítanának egy harmadik kereskedelmi adót Bp-en? :P)
 #98417  Szerző: Ivoa
 
mlaszlo írta:
kerek1radio írta:sziasztok... nem hivatalos, de tűz közeli forrástól azt hallottam, hogy vagy rádió1 megy a neo frekijére, vagy a lánchíd... az biztos, hogy egy érdekkörhöz tartozik mindkét rádió... ha mondjuk a zeneibb jellegű rádió1 lesz az, akkor sem lesz a class konkurenciája, mert mindkét rádiónál ugyanaz a tulajdonosi kör... csak hallottam... ne vegye senki készpénznek... azt viszont igen, hogy a neo megszűnik!
És ennek egészen pontosan mi köze van a Music FM-hez?
Gondolom, az előbbi kommentemre volt válasz, miszerint "beemelhetik-e a Music FM-et a Neo helyére?".
  • 1
  • 465
  • 466
  • 467
  • 468
  • 469
  • 565