RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #170595  Szerző: Sakál
 
witiruve írta:Juhász Gergely az új zenei igazgató.
Sejthető volt. Honnan lehet tudni amúgy?
 #170594  Szerző: Sakál
 
A hírekben egyre jobban érezhető a Jobbikos irányultság. :stare:
 #170587  Szerző: troll
 
witiruve írta:Juhász Gergely az új zenei igazgató.
Április elseje óta.
 #170586  Szerző: witiruve
 
Juhász Gergely az új zenei igazgató.
 #170393  Szerző: robert11
 
Én már mondtam hogy sok a mix nem kellene ennyi mert szinte csak ebből áll ki az egész de úgy látszik hogy ők most ezt a vonalat szeretnék akarják követni.
Ezzel akarják színesebbé tenni a rádiót.
 #170376  Szerző: Tomi76
 
Chucky írta:Az utolsó napra meg áttekertem Rádió Rockra!:)
Éles váltás :D
 #170365  Szerző: Chucky
 
witiruve írta:
Inkább mint hogy az 500-szor agyonjátszott zenéket 501. alkalommal is leadják :)
Legyen csak minél több mix! Múltkor 4napon át festettem a lakást, gondoltam majd a Music Fm megkönnyíti a glettelést. De a harmadik napon már herótom volt az elkurvult Tiesto On my way-étől, a Shape of you-tól, meg a Halott pénz "ciki" hajától, illetve James Blunt vonyításától! 2-3 között felüdülés volt a classic mix!
Az utolsó napra meg áttekertem Rádió Rockra!:)
 #170362  Szerző: zenefalo
 
witiruve írta:
noartist írta:
witiruve írta:Kicsit érdekes irányvonalba kezd elindulni a rádió. Egyre több a MusicKillers mix. Már a Made In Hungary-ben is mixek mennek, mellette a Délutáni RoadShow-ban is, meg ugye a Music Party Music Killersben is. Nekem tetszik ez a vonal, hajrá Music FM
Nem feltétlenül jelent jót az, hogy a műsoridő egyre nagyobb hányadát töltik ki mixekkel.
Inkább mint hogy az 500-szor agyonjátszott zenéket 501. alkalommal is leadják :)
Én is úgy vélem, hogy akkor inkább mix menjen, mert a Music Killers DJ-k elég változatos zenéket pörgetnek, klasszik és új vonalon is! :yeah:
 #170359  Szerző: witiruve
 
noartist írta:
witiruve írta:Kicsit érdekes irányvonalba kezd elindulni a rádió. Egyre több a MusicKillers mix. Már a Made In Hungary-ben is mixek mennek, mellette a Délutáni RoadShow-ban is, meg ugye a Music Party Music Killersben is. Nekem tetszik ez a vonal, hajrá Music FM
Nem feltétlenül jelent jót az, hogy a műsoridő egyre nagyobb hányadát töltik ki mixekkel.
Inkább mint hogy az 500-szor agyonjátszott zenéket 501. alkalommal is leadják :)
 #170356  Szerző: RadioFan
 
noartist írta:
witiruve írta:Kicsit érdekes irányvonalba kezd elindulni a rádió. Egyre több a MusicKillers mix. Már a Made In Hungary-ben is mixek mennek, mellette a Délutáni RoadShow-ban is, meg ugye a Music Party Music Killersben is. Nekem tetszik ez a vonal, hajrá Music FM
Nem feltétlenül jelent jót az, hogy a műsoridő egyre nagyobb hányadát töltik ki mixekkel.
Személy szerint én egyre feleslegesebbnek tartom a DRS mixét. Ha van úgyis 5-6-ig, minek 2-3-ig is berakni egyet? Engem nem zavar, ha abban az órában Fitti kevesebbet szól bele, de inkább zene menjen. A Made In Hungary-s mix szerintem volt sem rossz ötlet.
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 565