RADIOSITE Fórum

  • Part FM - Siófok, Fonyód

 #105218  Szerző: PooLee
 
Arról volt szó, hogy Rádió1-klón, nem? Azért ha Brutálisnyarat és/vagy Szántámárijját játszana a Rádió1, szerintem megnegyedelődne a hallgatottság. Nem mintha komoly különbség lenne a kettő között, de azért mégis, a magyar hulladék mindennek a legalja. SZERINTEM.
 #105155  Szerző: asr27
 
Azt nem tudom, hogy miért zárták el, de amikor 2011 júniusában szerződést bontott a Face-el a MT akkor a Rádió Infórum Kft.-vel tette azt. Akkor a Radio Face Kft. még nem is létezett. Linkelek néhány cikket az ügyről:
Itt még a Pont fm-et működtette a Rádió Infórum Kft.: http://www.napiaszonline.hu/aktualis/me ... asat_13041
A PontFM-et üzemeltető céget időközben megvette az N-Joy médiacsoport egyik cége, és műsorszolgáltatási jogot biztosított a RiseFMnek. :
http://index.hu/kultur/media/2011/01/17 ... ema_csend/
Itt pedig a Facet kapcsolták le, de a cikkben is azt írják, hogy 2009 óta nem fizetett a Rádió Infórum Kft., a vicc az az egészben, hogy akkor még nem is létezett a Face, de ők szívták meg az egésznek a levét. http://mandiner.hu/cikk/20111028_megszu ... dio_face_t
rmihaly76 írta:Tehat annakidejen azert "zartak" el a Face-t, mert a frekvenciat nekik "kolcsonzo" frekvenciagazda ceg (Rádió Infórum Kft) tartozott az MT fele nem keves mediaszolg. dijjal?
asr27 írta:...
Azt nem tudom, hogy rendezték-e a tartozást, de nem a Radio Face kft. Tartozott hanem a Rádió Infórum Kft.! A Rádió Infórum Kft.-nek volt frekvencia használati jogosultsága a budapesti 88.1 frekvenciára! Tudomásom szerint ők csak szerződésben álltak a Radio Face kft.-vel és így szólhatott a Face egy darabig a 88.1-en.

Közben rákerestem: Tehát eredetileg a budapesti 88.1 frekvencián, a Rádió Infórum Kft. által működtetett PontFM-et megvette a Rise FM, utána visszavették tőle és eladták a Face-nek. A lényegen nem változtat: A Rádió Infórum Kft. tartozott (tartozik?) a Radio Face kft. nem.
 #105154  Szerző: Csongii
 
rmihaly76 írta:Tehat annakidejen azert "zartak" el a Face-t, mert a frekvenciat nekik "kolcsonzo" frekvenciagazda ceg (Rádió Infórum Kft) tartozott az MT fele nem keves mediaszolg. dijjal?
Pontosan.
 #105152  Szerző: asimov
 
Tehat annakidejen azert "zartak" el a Face-t, mert a frekvenciat nekik "kolcsonzo" frekvenciagazda ceg (Rádió Infórum Kft) tartozott az MT fele nem keves mediaszolg. dijjal?
asr27 írta:...
Azt nem tudom, hogy rendezték-e a tartozást, de nem a Radio Face kft. Tartozott hanem a Rádió Infórum Kft.! A Rádió Infórum Kft.-nek volt frekvencia használati jogosultsága a budapesti 88.1 frekvenciára! Tudomásom szerint ők csak szerződésben álltak a Radio Face kft.-vel és így szólhatott a Face egy darabig a 88.1-en.

Közben rákerestem: Tehát eredetileg a budapesti 88.1 frekvencián, a Rádió Infórum Kft. által működtetett PontFM-et megvette a Rise FM, utána visszavették tőle és eladták a Face-nek. A lényegen nem változtat: A Rádió Infórum Kft. tartozott (tartozik?) a Radio Face kft. nem.
 #105148  Szerző: Ivoa
 
milan93 írta:A cégtulajdonos amúgy egy hölgy, aki hát elég fiatal ahhoz hogy kereskedelmi rádiót csináljon. :)
Ki tud ezeken a frekvenciákon termelni ennyi bevételt? Mert ezek max. vételkörzet-bővítésre jók, másra nem.
A R1 meg különös, hogy pályázott ide, szerintem sok helyen lazán összeért volna a 105,7 és a 92,6. (A 101,3 persze más.)
 #105144  Szerző: asr27
 
rmihaly76 írta:Thanks! :)

Tehat ismet egy "komoly felkeszultsegu es nagymultu" ceg nyert...
Mellesleg, en nem haladekot, hanem egy jo nagy csekket annak a radionak/cegnek, amelyik nem teljesiti a Mediatanaccsal megkotott szerzodes raeso reszet, vagyis mediaszolgaltatas elinditasat. Ha palyazik, akkor bizony legyen felkeszulve arra, hogy nyerhet is.

A Radio Face dijtartozasat meg rendezte valaki? :o (valami 38MFt-os tetelrol volt szo, meg akkor, legalabbis)
Ugy tudtam, hogy "dijhatralekos" ceg/radio csak a sajat, meglevo frekvenciajaert palyazhat (azota mar ez sem biztos, hogy igy van), de uj frekvenciaert semmilyen formaban nem indulhat, mert ez mindenfele MT altal kiirt palyazat eseteben kizaro ok.

Mielott meg a Face rajongok leszolnanak.. a Face-nek -a zenei stilusa miatt- sokkal jobban orultem volna, mint egy -ugy nez ki- R1 klonnak. Bar, ahogy az R1 dolgai allnak, meg a vegen felragyog az R1 klonok napja...
milan93 írta:Igen.
- Radio Face Kft.
- Life Essence Kft.
Azt nem tudom, hogy rendezték-e a tartozást, de nem a Radio Face kft. Tartozott hanem a Rádió Infórum Kft.! A Rádió Infórum Kft.-nek volt frekvencia használati jogosultsága a budapesti 88.1 frekvenciára! Tudomásom szerint ők csak szerződésben álltak a Radio Face kft.-vel és így szólhatott a Face egy darabig a 88.1-en.

Közben rákerestem: Tehát eredetileg a budapesti 88.1 frekvencián, a Rádió Infórum Kft. által működtetett PontFM-et megvette a Rise FM, utána visszavették tőle és eladták a Face-nek. A lényegen nem változtat: A Rádió Infórum Kft. tartozott (tartozik?) a Radio Face kft. nem.
 #105141  Szerző: asimov
 
Thanks! :)

Tehat ismet egy "komoly felkeszultsegu es nagymultu" ceg nyert...
Mellesleg, en nem haladekot, hanem egy jo nagy csekket annak a radionak/cegnek, amelyik nem teljesiti a Mediatanaccsal megkotott szerzodes raeso reszet, vagyis mediaszolgaltatas elinditasat. Ha palyazik, akkor bizony legyen felkeszulve arra, hogy nyerhet is.

A Radio Face dijtartozasat meg rendezte valaki? :o (valami 38MFt-os tetelrol volt szo, meg akkor, legalabbis)
Ugy tudtam, hogy "dijhatralekos" ceg/radio csak a sajat, meglevo frekvenciajaert palyazhat (azota mar ez sem biztos, hogy igy van), de uj frekvenciaert semmilyen formaban nem indulhat, mert ez mindenfele MT altal kiirt palyazat eseteben kizaro ok.

Mielott meg a Face rajongok leszolnanak.. a Face-nek -a zenei stilusa miatt- sokkal jobban orultem volna, mint egy -ugy nez ki- R1 klonnak. Bar, ahogy az R1 dolgai allnak, meg a vegen felragyog az R1 klonok napja...
milan93 írta:Igen.
- Radio Face Kft.
- Life Essence Kft.
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38