RADIOSITE Fórum

  • Rádió Diósgyőr - Miskolc-Diósgyőr - 92.4 MHz

 #27060  Szerző: Szepi
 
A mai napig nem értem miért kellett ugyanazt a frekit két rádiónak is kiadni egy városban. :hit:
Néztem az beérkezett új kisközpályázatokat az ORTT-n. Ha jól láttam három miskolci is van köztük.
Ha esetleg nyer valamelyik, kiváncsi leszek milyen frekit fog kapni.
 #27054  Szerző: paradigm
 
operator írta:Mivel az eper nem a megengedett 500miliwel adja, magasról szarik az NHH-ra... :shoot: :shoot:
Ez nem igaz. Nekem alig jön már be a gesztelyi körforgalomnál meg utána a emelkedőn. :D
 #27039  Szerző: Szd96
 
:lol: :lol: :hehe: :hehe:
 #27036  Szerző: operator
 
Mivel az eper nem a megengedett 500miliwel adja, magasról szarik az NHH-ra... :shoot: :shoot:
 #27029  Szerző: Szd96
 
Bartók Béla utca Nokia 6500 slide rádiója
 #27028  Szerző: Szd96
 
Kemény 730m-re vagyok az Adytól(a diósgyőr adótornya) és itt már(szinte) jobban bejön az eper :lol: :lol: :yeah: :yeah:
 #26967  Szerző: Obladioblada
 
Gondolom megunták Diósgyőrben, hogy csak ők tartják be a megengedett "powert". Fight. :P
 #26919  Szerző: Szd96
 
operator írta:
Szd96 írta:
operator írta:Szerintem egy kicsit megemelték a powert, vagy talán az eper vett visszább? eddig az erkélyen tisztán jött az eper, most pedig kimegyek és egyik helyzetben az eper szól másikban pedig a diósgyőr...
Énis ezt vettem észre most éppen hogy csak bejön az eper eddig meg türhető volt(itt a győri kapuban)Egyébként te honnan veszed pontosan?operator
Az Avasról.
az jó
 #26903  Szerző: operator
 
Szd96 írta:
operator írta:Szerintem egy kicsit megemelték a powert, vagy talán az eper vett visszább? eddig az erkélyen tisztán jött az eper, most pedig kimegyek és egyik helyzetben az eper szól másikban pedig a diósgyőr...
Énis ezt vettem észre most éppen hogy csak bejön az eper eddig meg türhető volt(itt a győri kapuban)Egyébként te honnan veszed pontosan?operator
Az Avasról.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8