RADIOSITE Fórum

  • Szolnok FM - Szolnok - 90.4 MHz

 #110806  Szerző: noartist
 
LadoniczkiDani írta:Hidd el, Armand tud fiatalos is lenni. Én már hallottam pár szignált (ánder konsztráksön) . Bekakáltunk, annyira jó. Ne társítsd mellé Guettát vagy a velkámtöszentropét! Szerintem adja nagyon. :party:
Igen,Armand hangja tényleg hozzásimult már kicsit a Juventushoz,és az ex-Slágerhez,nameg a Vodafonehoz (tudtommal).
Speciel egyik kedvenc színészem,a Szigligetiben sokszor láttam már,egyszerűen zseniális,szerintem is tud fiatalos,lendületes lenni.Ergo,ez csak hang.. :party:
 #110802  Szerző: LadoniczkiDani
 
Hidd el, Armand tud fiatalos is lenni. Én már hallottam pár szignált (ánder konsztráksön) . Bekakáltunk, annyira jó. Ne társítsd mellé Guettát vagy a velkámtöszentropét! Szerintem adja nagyon. :party:
 #110797  Szerző: mihalylovics
 
LadoniczkiDani írta:Ebből kiindulva akkor képes lehet arra a rendszer hogy Szolnok helyett Szajol legyen kiírva? :hehe:
Még akár arra is :D Régebben, még az ősidőben, amikor még 80-as évekbeli zenéket sugárzott, hallgattam a Sztár FM-et, Vác felé a kocsiban volt olyan, hogy annyira gyenge volt a jel, hogy SZ AR FM-et írt ki. Még jó, hogy szóközt hagyott a készülék :D
 #110794  Szerző: Richmonde
 
LuciFerko írta:RiseFM
Fehérvár Rádió
Rádió6

Csak itt a környéken :)
Eger
Nyíregyháza

:)
 #110789  Szerző: samsung
 
LuciFerko írta:
samsung írta:Vass Gábor :yes:
Ő túl sok helyen van.
hát mivel ő a legjobb :D
bár én csak 2-ről tudok
 #110786  Szerző: Dani04
 
Armand bácsi lesz a hang? Tehát akkor egy Sláger rádió hasonmás lesz? Mert Armandhoz biztos egy idősebb korosztályhoz szóló rádiót tudnék elképzelni! Mert azért ő nem dinamikus annyira, pedig nagyon szeretem a hangját. De egy fiatalos rádió esetében Bakonyit tudnám elképzelni.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15