RADIOSITE Fórum

  • Telekom

 #168068  Szerző: altermanus
 
Wolfman írta:Hmmm http://index.hu/tech/2017/06/01/nmhh_fl ... om_tiltas/
index.hu írta:...a cég mindenben együttműködik az NMHH-val.
tehetne mást is?
 #168054  Szerző: asr27
 
Mi történhetett a Telekomnál? Tegnap óta a legtöbb készülék ára, több, mint 35%-ot emelkedett. Pl a Samsung Galaxy S8 ára 224 ezerről 335 ezerre, LG G6 196-ról, 279-re! Ezeknek elgurult a gyógyszerük, ha tényleg ennyiért adják a készülékeket.
 #167947  Szerző: altermanus
 
megszokott dolog ez már számomra... felhívni nem tudod őket, de ha rejtett számmal hívod azonnal kapcsolnak... (tapasztalat) egy ismerős mondta, ha telekomos mobilról hívod, akkor előbbre tesz, mintha más szolgáltatóról hívod őket... de működik rejtett számmal is... :troll:
 #167941  Szerző: noartist
 
Ezeket sehogy sem lehet elérni.
Nincs LTE-m év eleje óta, de nem a készülék a hibás- a csomag és a telefon is képes rá, térerő is van. (más kártyájával megy a telefonom LTE-n, az övében megint csak 3G a max a kártyámmal, stb...)
Sőt, közben iPhone-ra is váltottam, de ezzel is csak 3G-m van.
Bementem a szentesi partnerüzletbe, kicserélték a kártyát, de változatlan.
Bementem a hivatalos nyíregyházi Telekom üzletbe, ott az ügyintéző azt sem látta a monitorján a rendszerben, hogy nekem egyáltalán lenne mobilinternetem. (???)
A szeme láttára nyitottam meg a Telekom appot mobilnetről, amiben ott ordított a Maraton 1GB!
Írtam egy emailt nekik, de több mint egy hete nincs semmi válasz.
Időközben elfogyott az 1 giga, rendeltem most Maraton 4GB-ot, de szerintetek lett LTE-m? Lófaszt.

(APN rendben van, de mint mondtam, más kártyájával működik, aki szintén Telekomos)
Az ügyfélszolgálatot nem is említeném, mert ott emberi hanggal te nem fogsz beszélni.
Szerintem a Fogyasztóvédelem majd megsürgeti őket.
 #167930  Szerző: patrikeskiss92
 
noartist írta:4 GB net havi 4000 forintért, és még 2 évre hűséget is kell kötnöm? Ez komoly?!
Az a hűséges rész az tényleg vicc! Főleg hogy Maratonba létezik 4 GB-os net (ami 4000 Ft), és ott nem olvastam hűséget! És ezért a csomagért több hónapon át lehetne netezni vele, már akinek ez kell.
altermanus írta:http://www.inforendek.hu/infotech/korla ... /5299.html
Én ezen lepődtem meg...
Ezen én is! Főleg hogy eddig nem is tudtam róla, hiszen nincs is mobilnetem, miért is csodálkozok én rajta? Ja és ilyen lehetne máskor is, ha lehetne.
noartist írta: Vicces, de én nem kaptam ilyen SMS-t, pedig Dominós vagyok, valamint mobilinternetem is van.
Ha Telekomos is vagy, akkor ez tényleg nevetséges! :gülü2:
 #167920  Szerző: noartist
 
4 GB net havi 4000 forintért, és még 2 évre hűséget is kell kötnöm? Ez komoly?!
2017 van, ez nevetséges! Ráadásul tudtommal eddig 8 GB volt ennyi cirka ennyi... "fejlesztés"?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 27