RADIOSITE Fórum

  • Vodafone

 #169094  Szerző: noartist
 
Köszi szépen! :)
 #169091  Szerző: szemilan
 
Tegnapi naptól új rendszer van az online felületeik mögött. Van új okostelefonos applikációs is, My Vodafone néven. Tegyél egy próbát, hátha sikerül. Ha nem 1270 és segíteni fognak.
noartist írta:
szemilan írta:A Vodafone oldala nem túl "tuti" sajnos. De előzmények, gyorsítótár stb... ürítése megoldja a problémát. (akár a weblapra szűrve is lehet törölni őket)
noartist írta:Szerintem egyfajta verseny zajlik a hazai szolgáltatók között, hogy melyik tud nagyobb szar webes felületet összehozni. Eddig a Vodafone a nyertes.
Szégyen gyalázat, hogy tech cégek erre képesek. Egy fillért nem fizetnék szívem szerint egyiknek sem, mert minősíthetetlen. Ha valami bajod van, csinálj, amit akarsz, majd megoldódik magától.
Köszi a tippet, sajnos nem válik be. Safariban (Mac) nem tudtam megadni egy személy születési adatait. Kiválasztom, hogy augusztus, kattintok, erre üresen marad. Vicc.
Firefoxban sikerül, de "sajnos technikai hiba történt", miután véglegesíteni akarom a regisztrációt.
A másik opció, hogy hibát jelez a bevitt adatokban. Vicc, mert magam regisztráltam a kártyát pár hete- ugyanennek a személynek az igazolványával. Tehát evidens, hogy tudom, ez az a személyi. Elvégre ellenőrizték, hogy létezik-e, de nem, most nem fogadja el.
Mi ez, ha nem vicc?
 #169030  Szerző: noartist
 
szemilan írta:A Vodafone oldala nem túl "tuti" sajnos. De előzmények, gyorsítótár stb... ürítése megoldja a problémát. (akár a weblapra szűrve is lehet törölni őket)
noartist írta:Szerintem egyfajta verseny zajlik a hazai szolgáltatók között, hogy melyik tud nagyobb szar webes felületet összehozni. Eddig a Vodafone a nyertes.
Szégyen gyalázat, hogy tech cégek erre képesek. Egy fillért nem fizetnék szívem szerint egyiknek sem, mert minősíthetetlen. Ha valami bajod van, csinálj, amit akarsz, majd megoldódik magától.
Köszi a tippet, sajnos nem válik be. Safariban (Mac) nem tudtam megadni egy személy születési adatait. Kiválasztom, hogy augusztus, kattintok, erre üresen marad. Vicc.
Firefoxban sikerül, de "sajnos technikai hiba történt", miután véglegesíteni akarom a regisztrációt.
A másik opció, hogy hibát jelez a bevitt adatokban. Vicc, mert magam regisztráltam a kártyát pár hete- ugyanennek a személynek az igazolványával. Tehát evidens, hogy tudom, ez az a személyi. Elvégre ellenőrizték, hogy létezik-e, de nem, most nem fogadja el.
Mi ez, ha nem vicc?
 #169023  Szerző: szemilan
 
A Vodafone oldala nem túl "tuti" sajnos. De előzmények, gyorsítótár stb... ürítése megoldja a problémát. (akár a weblapra szűrve is lehet törölni őket)
noartist írta:Szerintem egyfajta verseny zajlik a hazai szolgáltatók között, hogy melyik tud nagyobb szar webes felületet összehozni. Eddig a Vodafone a nyertes.
Szégyen gyalázat, hogy tech cégek erre képesek. Egy fillért nem fizetnék szívem szerint egyiknek sem, mert minősíthetetlen. Ha valami bajod van, csinálj, amit akarsz, majd megoldódik magától.
 #169008  Szerző: noartist
 
Szerintem egyfajta verseny zajlik a hazai szolgáltatók között, hogy melyik tud nagyobb szar webes felületet összehozni. Eddig a Vodafone a nyertes.
Szégyen gyalázat, hogy tech cégek erre képesek. Egy fillért nem fizetnék szívem szerint egyiknek sem, mert minősíthetetlen. Ha valami bajod van, csinálj, amit akarsz, majd megoldódik magától.
 #161587  Szerző: szemilan
 
thenewdeam0n írta:http://www.napi.hu/tech/megrohamoztak_a ... 23772.html

Hoppa-hoppa. Varhato volt

Marketing. :D Mármint maga az egész közlemény is. Nagyobbat kellett volna szólnia, persze a másik két szolgáltató is lépett és hasonló tarifákat vezetett be, csak éppen opciós jelleggel.

Hosszútávon szerintem a tarifa marad életben, az opciók nem.
 #159917  Szerző: thenewdeam0n
 
noartist írta:
thenewdeam0n írta:
noartist írta:A feltöltősöknek is jelentősen olcsóbb a mobilinternet, mint mondjuk a Telekomosoknak.

Hm, hm. :roll:
Viszont a Vodánál ha elfogy a neted akkor bukta :(
A Telekomnál se nagyszám a lassított, de WhatsApp-ra Viber-re Messenger-re tökéletes.
Teszek rá, ott a pluszadat fillérekért.
2016-ban már nem szenvedek lassított nettel. (jelenleg is falnak szaladok a Telekomnál tőle- csak sajnos függő a telefonom, így...)
Telekomnál vannak korlátlan adatopciók :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29