RADIOSITE Fórum

  • DIGI Mobil

 #166218  Szerző: szemilan
 
Remélhetőleg kiderül a jövő héten mi lesz. A legvalószínűbb, hogy módosítanak a tervezett kezdés dátumán.
witiruve írta:
szblcs írta:Ja jó, ezt ismertem, de azóta megjelent pár cikk, hogy szinte biztos nem tudnak még elindulni, azt hittem, van valami fejlemény.
Ezért írtam, hogy elméletileg :)
 #166191  Szerző: witiruve
 
szblcs írta:Ja jó, ezt ismertem, de azóta megjelent pár cikk, hogy szinte biztos nem tudnak még elindulni, azt hittem, van valami fejlemény.
Ezért írtam, hogy elméletileg :)
 #166190  Szerző: markfelt
 
Ja jó, ezt ismertem, de azóta megjelent pár cikk, hogy szinte biztos nem tudnak még elindulni, azt hittem, van valami fejlemény.
 #166184  Szerző: markfelt
 
witiruve írta:Elméletileg hamarosan indulnak.
Van valami forrás?
 #166182  Szerző: witiruve
 
Elméletileg hamarosan indulnak.
 #166038  Szerző: Attis
 
frekivadasz írta:Van még élő ember 2017-ben, aki előfizetéses, és nem tagja valami flottának, ahol flottán kívül, országon belül max. 5-10 Forint a percdíj?
Barlangban élnék? :lool:
 #166030  Szerző: djlacee
 
Én előfizetéses vagyok, de nem vagyok flottás
Viszont van több feltöltőkártyás ismerősöm

Az biztos, hogy én bizony nagyon várom a DIGI-t
 #166026  Szerző: adam1400
 
Attis írta:Azért főleg vidéken várjunk még a Digivel! Nagyon örülnék egy olcsóbb szolgáltatónak, de annak nincs értelme, hogy elhagyod a várost, és nincs hálózat. A környékünkön nem láttam Digi-tornyot.
azért ne felejtsük el hogy az elején amikor a voda is elindult akkor azok is 1 évig használhatták a pannonét.
 #166025  Szerző: frekivadasz
 
Van még élő ember 2017-ben, aki előfizetéses, és nem tagja valami flottának, ahol flottán kívül, országon belül max. 5-10 Forint a percdíj?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9