RADIOSITE Fórum

  • Invitel

 #156371  Szerző: markfelt
 
Elvileg hálózatsemlegesség már nincs (sebességgel lehet variálni), de szolgáltató szinten letiltani jogszerűen működő oldalakat tilos. Valószínűleg a céged tiltotta le a Horizont.
 #156370  Szerző: donder
 
Kérdés:

A cég ahol dolgozom 1000/1000 Mbps optikai hozzáféréssel rendelkezik. Az ISP az Invitel.
Miért van az, hogy a upc.hu és a horizon.tv/hu-HU (tehát a UPC felületek) egyszerűen nem elérhetőek a hálózatukból?
Több hálózati kapcsolattal is le lett tesztelve, s mivel nekem UPC-s előfizetésem van (with: Horizon.tv account via to UPC Digital TV) szerettem volna pár meccsre ránézni, de sajnos nem jártam sikerrel.

Tudja valaki ennek az okát?
Más Invitel-es felhasználó is tapasztal ilyen jellegű problémát? (vagy csak a céges szerver tiltja a UPC irányában a lekéréseket? :mellow: )
 #135118  Szerző: szemilan
 
Csongii írta:Ha jól sejtem mikrohullámon át kapjuk a netet, de ezt még nem tudom pontosan, mert nem láttam átlövő eszközt.

Szerintem ez Optika lesz. :)
 #135114  Szerző: Csongii
 
Ha jól sejtem mikrohullámon át kapjuk a netet, de ezt még nem tudom pontosan, mert nem láttam átlövő eszközt.
 #135113  Szerző: lali87
 
Nagyon szépen néz ki ez a teszt, de az invitelnél nem igazán megszokott. Használtam a mikrohullámú netjüket falun 0,5/0,125 Mbps általában megvolt, havi 4000-ért. Nagy a lefedettségük, de sok a lepattant elavult hálózatuk, ahol kritikán aluli a szolgáltatás... :-(
 #135107  Szerző: asimov
 
Azt a k...va!! :o
:)
Csongii írta:Kép

Ma mértem net sebességet és meglepődtem egy csöppet. Nem olyan régen még 30/20-as net volt a cégnél, ma pedig ez fogadott. Több szerverrel is leteszteltem, 2x 1-2ms-es válaszidőt tolt az arcomban. De örülök neki. :D
 #135105  Szerző: Csongii
 
Kép

Ma mértem net sebességet és meglepődtem egy csöppet. Nem olyan régen még 30/20-as net volt a cégnél, ma pedig ez fogadott. Több szerverrel is leteszteltem, 2x 1-2ms-es válaszidőt tolt az arcomban. De örülök neki. :D
 #109033  Szerző: DRoland
 
Nem elég, hogy szakadozik, még a sebesség is elszállt, 10/2-es net? Ugyan már... Persze kis faluba nincs lehetőség szolgáltatót váltani... a facebook oldaluk is csak panaszfal, szánalmasak, önkényesen változtatgatják a kábel TV-n a csatornakiosztást...

Kép
 #101598  Szerző: DRoland
 
Gagyi Invitel :fuckyou: Nem először már, hanem sokadszorra...


Kép