RADIOSITE Fórum

  • T-Home

 #123859  Szerző: Attis
 
Úgy néz ki, szolgáltatót kell(ene) váltanom.
Internetnél pedig csak a T-Home esetleg B-Tel jöhet szóba. Viszont elriaszt, hogy sok fórumon azt olvasom, hogy a vidéki (mármint falusi :) ) hálózatuk nem épp megbízható és baromi lassú. A jelenlegi szolgáltatómnál megbízható a net, csak sajnos drága a szolgáltatásuk.
Szóval várom a véleményeteket, megfigyeléseiteket, javaslataitokat. Előre is köszi! ;)
 #111218  Szerző: Csongii
 
Meglepődtünk kicsit. 1-2 napja érkezett meg a januári számla. Voltak problémáink a telefonvonallal, ami nem csak a telefonálásban okozott galibát, de az internet is valamiért fele akkora sebességgel döcögött, mint amúgy kellett volna neki.
A poén az volt, hogy fel sem tudtuk hívni őket a vonalason, mert mindig akkor neki állt hülyéskedni a vonal és olyat produkált, mintha 2 vonalunk lenne egyszerre. Na de aztán egyszer elkapta anyám jó időben és szólt nekik, hogy gáz van, jó lenne ha elhárítanák. Nem kapkodtak nagyon, de aztán Január közepére kb jó lett. Most jött a számla ugye és összesen 800 ft-t kell fizetnünk, levontak majd 2000 ft-t a javítás csúszása miatt. Ez is valami. :)
 #110138  Szerző: frekivadasz
 
A T-nél se idegbetegek dolgoznak: 3 hónappal a bekötés után már meg is érkezett a szerződés.
 #106389  Szerző: asimov
 
Hasonlo okok miatt nem keszul el sok tarsashaz utolagos hoszigetelese sem. ("Minek az mar nekunk" hozzaallas)
Tolem nem messze, par eve a Fibernet -ahova tudott- ott optikai kabellel allt be a parlakasos tombhazakba. Helyben van a fejallomas (vagy hogy hivjak) es akar a ~100Mbit/lakas savszelesseg is lehetseges lenne. :)
adminisztrator írta:
Pasa írta:Hát még mindig a Digi a király... :yes:
Kivéve ha a ház nyugdíjas lakossága és a tetü közös képviselő nem engedi behúzatni a LAN netet, merthogy ez a sok kábel, fú, hát a Magdika is ettől lett rákos és fogyott úgy le.
 #106381  Szerző: markfelt
 
Pasa írta:Hát még mindig a Digi a király... :yes:
Kivéve ha a ház nyugdíjas lakossága és a tetü közös képviselő nem engedi behúzatni a LAN netet, merthogy ez a sok kábel, fú, hát a Magdika is ettől lett rákos és fogyott úgy le.
 #106377  Szerző: Glenn
 
Hát még mindig a Digi a király... :yes:
 #106373  Szerző: LuciFerko
 
rmihaly76 írta:Itt sok helyen, meg a ~8Mbit sem megy.
A Datanet (T-Home halozaton megy) 5Mbit-es ADSL-jenel nalam is csak a sajat penzbol vasarolt speci modem (DSL-321B) produkalja a kozel nevleges ertekeket es foleg stabilan tartja a kapcsolatot. A szolgaltatatoi modemek (azthiszem DSL-306R, tobbet is csereltettem) allandoan szaggattak, "szetestek", stb.
Anno... 1 Mbit-nel meg semmi gondom nem volt, aztan amikor kertem az 5MBit-et, akkor az elso szakadasok utan bemerettem a vonalat, es a T-Home-os szakik szerint nem is almodhatok 5 Mbit-nel nagyobb savszelessegrol. Azon is csodalkoztak, hogy ki tudok stabilan "passzirozni" 4.8 ... 4.9 Mbit-et a telefonvonalambol, igy aztan az nalam az IPTV is felejtos.
Nálam ugye full stabilan megvan a 15 mega (kivéve pár hete mikor egy nap rossz volt) DE 3 utcával lejjebb már az 5 megás sem működik, jó ha 2.5 mega megvan, de még az is szakad.
 #106363  Szerző: asimov
 
Itt sok helyen, meg a ~8Mbit sem megy.
A Datanet (T-Home halozaton megy) 5Mbit-es ADSL-jenel nalam is csak a sajat penzbol vasarolt speci modem (DSL-321B) produkalja a kozel nevleges ertekeket es foleg stabilan tartja a kapcsolatot. A szolgaltatatoi modemek (azthiszem DSL-306R, tobbet is csereltettem) allandoan szaggattak, "szetestek", stb.
Anno... 1 Mbit-nel meg semmi gondom nem volt, aztan amikor kertem az 5MBit-et, akkor az elso szakadasok utan bemerettem a vonalat, es a T-Home-os szakik szerint nem is almodhatok 5 Mbit-nel nagyobb savszelessegrol. Azon is csodalkoztak, hogy ki tudok stabilan "passzirozni" 4.8 ... 4.9 Mbit-et a telefonvonalambol, igy aztan az nalam az IPTV is felejtos.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11