RADIOSITE Fórum

  • Business Telecom Nyrt (Btel)

 #107159  Szerző: markfelt
 
Csongii írta:Az hagyján, napok óta a fele sávszélességem van. Ezek szerint hozzád költözött. :lol: :lol:
:lol:

Úgy tűnik. Valahogy nem igazán boldogul a Telekom az ADSL rendszerrel. Nemcsak a Magyar', hanem a Deutsche sem (igen, Németországban is ugyanígy szakad, belassul, szarakodik).
 #107156  Szerző: Csongii
 
Az hagyján, napok óta a fele sávszélességem van. Ezek szerint hozzád költözött. :lol: :lol:
 #107154  Szerző: frekivadasz
 
Jól látszik, hogy a marketingeseknek f*ngjuk nincs a műszaki háttérről, annak limitációiról, így születnek ilyen borzalmas összvér csomagok. FTTH-n meg 0,5Mbites upload? Ahhoz is gratulálok. :stare:
 #107151  Szerző: markfelt
 
Csongii írta:Az a fura, hogy előtte sose volt ilyen hálózatos gond. Állítólag attól van sok probléma, hogy nem rég átvették a Drávanetesek jó részét és a Dráva főleg itt Baranyában volt menő. Majd kiderül, talán javítják majd pár héten belül. :mellow:
Nálam is előjött a problémád (Balaton környéke).
Felment az 5 megás csomag 7,5-re tartósan és átlagosan, cserébe félóránként ledob...
 #106052  Szerző: markfelt
 
Csongii írta:Az a fura, hogy előtte sose volt ilyen hálózatos gond. Állítólag attól van sok probléma, hogy nem rég átvették a Drávanetesek jó részét és a Dráva főleg itt Baranyában volt menő. Majd kiderül, talán javítják majd pár héten belül. :mellow:
Én meg arra gondolok, hogy most, hogy a T-Home sebességet duplázott, jelentősen csökkent a kapacitás és ezt a többi szolgáltató szívja meg...
 #106043  Szerző: Csongii
 
Az a fura, hogy előtte sose volt ilyen hálózatos gond. Állítólag attól van sok probléma, hogy nem rég átvették a Drávanetesek jó részét és a Dráva főleg itt Baranyában volt menő. Majd kiderül, talán javítják majd pár héten belül. :mellow:
 #106033  Szerző: markfelt
 
Csongii írta:Őszintén szólva a bugyrom tele van velük. 1 hónapja már, hogy össze-vissza leszakadok a netről. Modemet cseréltem már, routerrel és anélkül is csinálja, szóval a probléma nem nálam van az tuti. Írták is, hogy mindig valamit javítottak, de valahogy nem sikerül a véglegesre nekik sose.
1 éve vagyok náluk, mióta sajnálatos módon az Enternet eladott, pedig náluk az 5 év alatt nem volt ennyi problémám. :cry:
A Telekom hálózatát használják nálad is, nem?

Mondjuk nincs mindig összefüggés, nálunk az volt, hogy ott, ahol elvileg a T-Home csődöt mondott (többéves hercehurca végén az 1 mbps-os netcsomag is szakadozott, majd kvázi ki is jelentették, hogy ők nem képesek szolgáltatni ezen a létesítési ponton), ott ugyanazon a hálózaton a Drávanet/Btel 5 mega le- és fél mega feltöltéssel hibátlanul megy az 5-ös csomag.

Egy idő után már csak 3-mal ment, de mint kiderült, hülye voltam és a wifi router mondott csődöt. :)
 #106021  Szerző: Csongii
 
Őszintén szólva a bugyrom tele van velük. 1 hónapja már, hogy össze-vissza leszakadok a netről. Modemet cseréltem már, routerrel és anélkül is csinálja, szóval a probléma nem nálam van az tuti. Írták is, hogy mindig valamit javítottak, de valahogy nem sikerül a véglegesre nekik sose.
1 éve vagyok náluk, mióta sajnálatos módon az Enternet eladott, pedig náluk az 5 év alatt nem volt ennyi problémám. :cry: