RADIOSITE Fórum

  • Facebook

 #199272  Szerző: altermanus
 
noartist írta: 2023.05.20. 14:34
altermanus írta: 2023.05.20. 14:23 Az enyémet akarták törni, de ne ment nekik, így tiltották az profilomat.
Úgy engedtek vissza, hogy ismerősökről mutattak képeket, és ki kellett választani ki van a képen.
Wrong Russia Hacker!
Azóta napi szinten többször is jönnek az értesítések, hogy be akarnak lépni.
Esetleg próbáld meg azt, hogy egy másik e-mail-címet állítasz be a profilodhoz, ezt pedig törlöd. Jó eséllyel nem a felhasználói neveddel próbálkoznak, hanem egy valahonnan megszerzett adatbázisból tudják az e-mailed, és mindenhol próbálkoznak vele.
azt már 2017-ben is próbáltam. ha valakinek szemet szúrsz, akkor ott ez se segít, de tegnap nem küldtek kódot, lehet feladták? :troll:
 #199265  Szerző: noartist
 
altermanus írta: 2023.05.20. 14:23 Az enyémet akarták törni, de ne ment nekik, így tiltották az profilomat.
Úgy engedtek vissza, hogy ismerősökről mutattak képeket, és ki kellett választani ki van a képen.
Wrong Russia Hacker!
Azóta napi szinten többször is jönnek az értesítések, hogy be akarnak lépni.
Esetleg próbáld meg azt, hogy egy másik e-mail-címet állítasz be a profilodhoz, ezt pedig törlöd. Jó eséllyel nem a felhasználói neveddel próbálkoznak, hanem egy valahonnan megszerzett adatbázisból tudják az e-mailed, és mindenhol próbálkoznak vele.
 #199263  Szerző: altermanus
 
Az enyémet akarták törni, de ne ment nekik, így tiltották az profilomat.
Úgy engedtek vissza, hogy ismerősökről mutattak képeket, és ki kellett választani ki van a képen.
Wrong Russia Hacker!
Azóta napi szinten többször is jönnek az értesítések, hogy be akarnak lépni.
 #199155  Szerző: Glenn
 
LuciFerko írta: 2023.05.15. 14:00Szóval nagyon nézzétek meg, hogy nincs-e idegen Insta fiók csatolva az FB profilotokhoz...
Bocs, de én nem vagyok fészbúkhuszár, így nem tudom, ezt hol lehet megnézni. Segíts légyszi! :)
Egyébként nekem meg lassan egy hónapja tartó időszakos lájktiltásom van. Úgy tűnik, hogy ha gyorsan sokat lájkolok, akkor kapok 1 órát. Következőre megint 1 óra, aztán meg 24. És ez így megy hetek óta. Erre tud-e valaki valamit? :shock:
 #199149  Szerző: LuciFerko
 
Nos leírom ide is, hátha...
Figyelem! A Facebook-fiókokat feltörik (?) és letiltatják azáltal, hogy a Facebook-fiókot a tudtunk nélkül különféle ismeretlen Instagram-fiókokhoz kapcsolják, amelyek sértik a közösségi normákat.
Ez az ismeretlen fiók " 8minhhue.thuhongbkd9s " az én esetemben, és egyre több ilyen eset lát napvilágot az egész világon, így Magyarországon is. A feltörés azért is kérdéses, mert a "facebookdisabledme" subredditben olyanok is így jártak, akik a 2 faktoros hitelesítést használták. :x
Fellebbezni lehetetlen: Az instán NEM létezik a kérdéses account, így meg sem lehet ott reklamálni. mert nem tudunk belépni a rendszerbe. A facebook nem enged be a profilodba, szintén nem tudod megvitatni, csak a tiltásról szóló üzenet fogad. A külső elvileg ilyen esetre fenntartott form ( https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907 ) pedig nem működik, azt ajánlja, hogy lépj be a profilidba a továbbiakért, de megint csak a tiltásról szóló közleményig jut az ember, tovább nem. :gülü2:

Szóval nagyon nézzétek meg, hogy nincs-e idegen Insta fiók csatolva az FB profilotokhoz... Az ismerőseimet megtalálom, de az oldalaimért és a csoportjaimért aggódok. Küldtem emailt a disabled@fb.com-ra, de nem sok reményt fűzök hozzá. 2009 óta van facebookom, ilyen még sosem volt. Valami csúnya backdoor lehet most a Metánál. :gülü2: :gülü2: :gülü2:
 #194100  Szerző: Glenn
 
Olyan klassz volt, hogy felpörgött sok fórum és oldal, amik régen - 10 éve - alapnak számítottak. És sokkal kevesebb volt az agyhalott téma mindenhol. Ennyit a f@szbókról...
^^ :yes:
 #194079  Szerző: shadoe
 
ideiglenes írta: 2021.10.04. 19:55 Lassan 3 órája, hogy nem elérhető az oldal IPv4 alapon.
IPv6 alapon is csak a "Sorry, something went wrong." üzenet fogad.

BÁR ÍGY MARADNA! :yeah:
Tudom, hogy nem szép ezt írni, de én is azon szurkolok, hogy tartson már minél tovább ez a szünet. :D
 #194070  Szerző: ideiglenes
 
Lassan 3 órája, hogy nem elérhető az oldal IPv4 alapon.
IPv6 alapon is csak a "Sorry, something went wrong." üzenet fogad.

BÁR ÍGY MARADNA! :yeah:
 #163480  Szerző: Pihe
 
Valaki tudna abban segíteni hogy miért nem jelnik meg a telefonról az ismerősök élő adása? pedig az értesítést megkapom de ha rá nyomok akkor valami hoppá jelenink meg hogy nem jeleníthető meg.