RADIOSITE Fórum

  • FM1 Rádió - Miskolc - 107.0 MHz

 #105777  Szerző: LuciFerko
 
orrhang írta:mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem: mégis miből gondolod, hogy azt a szellemi terméket, amire a rádiók százezreket költenek te bárhol felleled majd az interneten. Kicsit továbbmenve, honnan veszed a bátorságot, hogy - ha meg is találod - akkor ezt te bármire is felhasználd, mert gondolom jogdíjat nem akarsz utána fizetni???
magánvéleményem pedig az, hogy nem kéne itt játszani a sértődöttet, hogy te segítséget kértél és nem kaptál, mert itt mindenki olyan se..arc, hogy nem segít neked, hanem egy kicsit gondolkodni a dolgokon, a mit-miérteken.
:chinese:
 #105776  Szerző: orrhang
 
mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem: mégis miből gondolod, hogy azt a szellemi terméket, amire a rádiók százezreket költenek te bárhol felleled majd az interneten. Kicsit továbbmenve, honnan veszed a bátorságot, hogy - ha meg is találod - akkor ezt te bármire is felhasználd, mert gondolom jogdíjat nem akarsz utána fizetni???
magánvéleményem pedig az, hogy nem kéne itt játszani a sértődöttet, hogy te segítséget kértél és nem kaptál, mert itt mindenki olyan se..arc, hogy nem segít neked, hanem egy kicsit gondolkodni a dolgokon, a mit-miérteken.
 #105761  Szerző: markfelt
 
mimi írta:
mato21 írta:De miért nem írod meg ha megtalálható? Nem értem
Irónia, basszus, ennyire nem megy? :blush:
Do not feed, csak olaj a tűzre.
 #105760  Szerző: mimi
 
mato21 írta:De miért nem írod meg ha megtalálható? Nem értem
Irónia, basszus, ennyire nem megy? :blush:
 #105759  Szerző: mato21
 
mato21 írta:
orrhang írta::shock:
inkabb nem irok semmit...
Azért mert nem tölthető le sehonnan sem.
De miért nem írod meg ha megtalálható? Nem értem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7