RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #108089  Szerző: LuciFerko
 
adminisztrator írta:"That awkward moment", amikor a Hír TV híradója kiegyensúlyozottabb, mint az M1-é.
Ezen én is meglepődtem, hogy a HírTV milyen részletesen beszámol a történésekről.
 #108088  Szerző: markfelt
 
"That awkward moment", amikor a Hír TV híradója kiegyensúlyozottabb, mint az M1-é.
 #108038  Szerző: asimov
 
A reggeli hirekben, talan felrehallottam... a hetvegen valami 5 korzetben volt helyhatosagi valasztas es egyiknel sem fidesz nyertesrol beszeltek. (azt nem tudom, hogy volt-e fidesz jelolt mindegyik korzetben) Tobbsegeben fuggetlen, egy helyen mszp jelolt gyozelmerol hallottam.
Lassan el kell kezdenie (amugy meg is kezdte) komolyan osztogatnia a fidesznek, ha 2014-ben is legalabb egyszeru tobbseget akar.
LuciFerko írta:A diákok a sarkukra álltak, illik példát venni róluk.
http://index.hu/x.php?id=inxcl&url=http ... Fpetofi%2F
 #108009  Szerző: asimov
 
Mosonmagyarovaron keszult foto:
Kép
 #107894  Szerző: hd
 
LuciFerko írta:Amúgy a fasizmus-ellenes tüntetés nagyon a visszájára sült el. Olyan szintű mocskosszsidózás megy, hogy már az is elkezdte, aki eddig leszarta ezt az egészet. Legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom.
Én pont az ellenkezőjét vettem észre, szerencsére egyre több ember tartja vállalhatatlannak a dolgot. Pedig itt Borsodban még az országos átlagtól is rémisztőbb a közhangulat.
 #107875  Szerző: mimi
 
Egyébként szerintem nem kell betiltani semmit, be lehetne zárni majomketrecbe is.
 #107871  Szerző: mimi
 
LuciFerko írta:Amúgy a fasizmus-ellenes tüntetés nagyon a visszájára sült el. Olyan szintű mocskosszsidózás megy, hogy már az is elkezdte, aki eddig leszarta ezt az egészet. Legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom.
Igen? Szerintem is alapvetően fos volt, de aki nem büdösnáci vagy hülye, az nem zsidózik, a többinek meg mindegy.
 #107859  Szerző: LuciFerko
 
Amúgy a fasizmus-ellenes tüntetés nagyon a visszájára sült el. Olyan szintű mocskosszsidózás megy, hogy már az is elkezdte, aki eddig leszarta ezt az egészet. Legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom.
  • 1
  • 493
  • 494
  • 495
  • 496
  • 497
  • 513