RADIOSITE Fórum

  • Rádió Érd - Érd - 87.8 MHz

 #115776  Szerző: mihalylovics
 
djlacee írta:Csak mellékesen: Érd nagyobb város, mint Sopron
Igen, de az a 65 ezres lakosság eléggé össze van zsúfolva, területe majdnem harmada Sopron területének.
 #115775  Szerző: djlacee
 
Csak mellékesen: Érd nagyobb város, mint Sopron
 #115773  Szerző: mlaszlo
 
milan93 írta:Nem értem miért nincs rajta semmi értelmes műsor, pedig a pali évtizedek óta benne van a szakmában.
Hiába lenne normális műsor, akkor is hallgathatatlan, halk és az adótól 1,5-2 km-re már az RDS le se jön, tovább távolodva már monoban is alig jön. Érd azért nem egy olyan hatalmas város és mégis, ennek a viszonylag kis területnek is csak kb. 1/3-át ha lefedik. Az M7-es felé Parkvárosban már be se jön. Ebben a formában így teljesen értelmetlen ez a rádió.
 #115772  Szerző: mimi
 
donder írta:Ezzel a részével semmi bajom nincs, csak azért bűncselekményekről nem kellene nyilvános fórumon beszélgetni...
nekem például eszembe nem jutott volna, hogy bűncselekményeket említenek, ha nem buzgómócsingoskodod ide :)
 #115768  Szerző: Milán
 
Nem értem miért nincs rajta semmi értelmes műsor, pedig a pali évtizedek óta benne van a szakmában.
 #115764  Szerző: csokie
 
donder írta:
mlaszlo írta:
donder írta:Csokie azért picit türtőztesd magad a gyanúsítgatások terén. :ayfkm:
Abból a szempontból igaza van, hogy gyakorlatilag semmi értelme ennek a rádiónak. Hallgathatatlan, még a városban is, a műsor nulla, akkor mégis mi a céljuk vele?
Ezzel a részével semmi bajom nincs, csak azért bűncselekményekről nem kellene nyilvános fórumon beszélgetni...
Kinek nem inge, nem veszi magára. Én nem gyanúsítottam meg senkit, csupán feltettem egy kérdést! Az, hogy ebből ki mit olvas ki, az a saját magánügye.
 #115762  Szerző: donder
 
mlaszlo írta:
donder írta:Csokie azért picit türtőztesd magad a gyanúsítgatások terén. :ayfkm:
Abból a szempontból igaza van, hogy gyakorlatilag semmi értelme ennek a rádiónak. Hallgathatatlan, még a városban is, a műsor nulla, akkor mégis mi a céljuk vele?
Ezzel a részével semmi bajom nincs, csak azért bűncselekményekről nem kellene nyilvános fórumon beszélgetni...
 #115761  Szerző: mlaszlo
 
donder írta:Csokie azért picit türtőztesd magad a gyanúsítgatások terén. :ayfkm:
Abból a szempontból igaza van, hogy gyakorlatilag semmi értelme ennek a rádiónak. Hallgathatatlan, még a városban is, a műsor nulla, akkor mégis mi a céljuk vele?
 #115755  Szerző: FLaci81
 
csokie írta:Nem tudom, én néha rátévedek erre az adóra, de komolyan, most ki hallgatja ezt a förmedvényt? Olyan halk mint az állat, minden más adó ordít hozzá képest.

Vételkörzete érd határában optikai rálátással is csak majdnem zajmentes sztereó tetőantennával(!); KB 3 kilométerre lakom az adótól ráadásul magasabban fekszik mint az én lakóhelyem. RDS a kocsiban még nekem soha nem is jött le. Műsorok csapnivalók, 5 percet nem tudok a 87.8-on tölteni, inkább várok míg elnyomja valami ES terjedés...

Ez a "*****" vagy a "*****" rádió?
Erre az adóra pár hónapja én is rátaláltam autóban, tényleg nagyon halk és RDS se volt, nem is jött sokáig...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12