RADIOSITE Fórum

  • Code FM - Miskolc - 88.7 MHz

 #165018  Szerző: jimmer
 
37/2017. Új eljárás lefolytatása Kalló Gyulával szemben [a 793/2014. (IX. 2.) számú médiatanácsi
határozat bírósági felülvizsgálata során hozott, a Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság
24.K.30.978/2015/9. számú ítélete]

Eredményes lett itt is a bírósági per?
 #162337  Szerző: Nickman
 
Több mint 2 éve felmondták a szerződést, mégis szól, legalábbis a FB oldaluk elég aktív.
A Médiatanács oldalán ezt találni ezzel kapcsolatban:
"a Médiaszolgáltató szerződését a Médiatanács felmondta, a médiaszolgáltató a határozatot megtámadta" forrás
 #151102  Szerző: jimmer
 
Ez megy még? Dec. 24-én délelőtt mentem az Avasi ltp mellett a Lillafüredi úton, és nem állt meg rajta a kereső.
 #149761  Szerző: FLaci81
 
2015.09.18-án délelőtt jártam autóval a vételkörzeten belül.
Sajnos eléggé túl volt lőve az adó, de szerintem valamit próbálgathattak, mert hol szólt, hol nem, hol csak az egyik oldal szólt... kb. ilyenek.
 #134039  Szerző: LuciFerko
 
http://mediatanacs.hu/cikk/164160/A_Med ... ezkedeseit
Vállalások hiányos teljesítése

A Médiatanács nyári ülésezési szünetét követő első, keddi ülésén emellett számos olyan jogsértés szankcionálásáról hozott döntést, amelyek a helyi és körzeti médiaszolgáltatóknak a Médiatanáccsal kötött hatósági szerződéseit érintő ellenőrzések során kerültek napvilágra. A jogsértő módon eljáró rádiók többek között nem teljesítették a napi műsoridőre, szövegarányra, a magyar zene arányára és a helyi közéleti és közszolgálati műsorokra vonatkozó – a hatósággal kötött szerződésbe foglalt – vállalásaikat. A legsúlyosabb szankció a miskolci Code FM – 88,7 kisközösségi rádiót érintette, amellyel szemben a Médiatanács úgy döntött, felmondja a médiaszolgáltatóval kötött hatósági szerződést. A Győr Plusz Rádió 30 ezer forint bírságot, a nyíregyházi Rádió pont 1 és a kisközösségi Kerepes Rádió 20-20 ezer forint bírságot, a Mezőtúri Városi Televízió és a balatoni Öböl TV 10-10 ezer forint bírságot kapott.
 #128822  Szerző: Nickman
 
samsung írta:Iller Bálint vezet itt most műsort :O
Talán már van fél éve. Tulajdonképpen a Lounge eddigi műsorai folytatódnak a (leendő) Code FM-en, csak a név változik.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 41