RADIOSITE Fórum

  • Muravidéki Magyar Rádió - Muravidék

 #167348  Szerző: Kovi02
 
LuciFerko írta:
Kovi02 írta:
altermanus írta:már veszprémbe sem lehet fogni, sőt, már devecserben szakadozik a KH vétel (Csabrendek-Devecser 15 km)
Itt meg teljesen hallgathatóan szól a KH adás,nappal is.

Szerk: ez szerintem teljesen rádiófüggő,hogy melyik tudja rendesen kiszűrni a zajokat,meg az MR1-et,mert azért konyharádióval az MMR meg sem szólal 558khz-n,de a Sangean rádiómon (PR-D5) teljesen hallgatható,csak a vele egy frekin levő román fédel be néha alá,az MR1 már 549khz-n is alig zavar.
Éjjel nekem sokszor iráni fédel be alá. :D Neked a román nappal is?
Igen,nappal is jön alatta,gyengén,de csúcsokban lenyomja az MMR-t.
 #167345  Szerző: LuciFerko
 
Kovi02 írta:
altermanus írta:már veszprémbe sem lehet fogni, sőt, már devecserben szakadozik a KH vétel (Csabrendek-Devecser 15 km)
Itt meg teljesen hallgathatóan szól a KH adás,nappal is.

Szerk: ez szerintem teljesen rádiófüggő,hogy melyik tudja rendesen kiszűrni a zajokat,meg az MR1-et,mert azért konyharádióval az MMR meg sem szólal 558khz-n,de a Sangean rádiómon (PR-D5) teljesen hallgatható,csak a vele egy frekin levő román fédel be néha alá,az MR1 már 549khz-n is alig zavar.
Éjjel nekem sokszor iráni fédel be alá. :D Neked a román nappal is?
 #167340  Szerző: djlacee
 
Itt este romlik el, nappal viszont jól jön, jobban mint a Pátria
 #167339  Szerző: Kovi02
 
altermanus írta:már veszprémbe sem lehet fogni, sőt, már devecserben szakadozik a KH vétel (Csabrendek-Devecser 15 km)
Itt meg teljesen hallgathatóan szól a KH adás,nappal is.

Szerk: ez szerintem teljesen rádiófüggő,hogy melyik tudja rendesen kiszűrni a zajokat,meg az MR1-et,mert azért konyharádióval az MMR meg sem szólal 558khz-n,de a Sangean rádiómon (PR-D5) teljesen hallgatható,csak a vele egy frekin levő román fédel be néha alá,az MR1 már 549khz-n is alig zavar.
 #167338  Szerző: altermanus
 
már veszprémbe sem lehet fogni, sőt, már devecserben szakadozik a KH vétel (Csabrendek-Devecser 15 km)
 #167329  Szerző: mihalylovics
 
altermanus írta:valahol lett írva, hogy átálltak nonstop magyar adásra...
Igen, de csak FM-en. Ők sem tudták, hogy a KH-n marad az "ide-oda kapcsolgatunk", aztán adminisztratív okokra hivatkoztak. Ezek szerint ezek az okok megszűntek és szép csendben bevezették a valódi 24 órás, magyar adást.