RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #170025  Szerző: noartist
 
Tényleg nagyon klassz az összes csatorna, lehetne még párat indítani ezen a színvonalon.
 #169936  Szerző: RadioFan
 
Ez a Hot Hits cucc nem is rossz. A Rádió 1 igazi mai slágereihez képest felüdülés. A címmel ellentétben nem csak idei dalokat tolnak, de a legrégebbi dalt is max. 3-4 évesnek tudtam be.
 #169925  Szerző: Redfox81
 
ClassCredo írta:Valaki el magyaráznál ezt az új honlapot? Hogy van az #UK, #Hot Hits és a #Magyarok? Ezeken csak zene van?
A #Class FM az eredeti, ami mostantól a főcsatorna. Ezen továbbra is az eddig megszokott zene és műsorok mennek. A #UK, #Hot Hits, #Magyarok tematikus csatornák, ezeken csak zenék mennek (közöttük szignálokkal), illetve minden óra elején hírek.
 #169903  Szerző: ClassCredo
 
Valaki el magyaráznál ezt az új honlapot? Hogy van az #UK, #Hot Hits és a #Magyarok? Ezeken csak zene van?
 #169893  Szerző: ZooLa
 
Marcii írta:Furcsa a weboldala,mintha át akarnának menni egy sima zenei streambe.
Dejavuuuuu...
Mintha hasonló történt volna a NeoFM-el is annak idején.
https://onlinestream.hu/?search=classfm
 #169892  Szerző: Redfox81
 
Marcii írta:Furcsa a weboldala,mintha át akarnának menni egy sima zenei streambe.
Az online adásban már tegnap óta promózzák, a "normál" Class FM mellett új csatornák indultak: Class #UK, Class #HOT HITS, Class #MAGYAROK.
 #169889  Szerző: Marcii
 
Furcsa a weboldala,mintha át akarnának menni egy sima zenei streambe.
 #169775  Szerző: pocsolya
 
Sakál írta:
witiruve írta:Még mindig várom az ígért mobilalkalmazásukat
Én meg várom, hogy mikor esik le nekik, hogy ez így nem biznisz.
Ez az elmúlt évek alighanem legjobb médiabiznisze.

A rádiót fillérekért megszerző, havi 10 misit ráköltő tulajdonos körülbelül 20-25 milliÁRD forint kártérítésre számíthat a magyar államtól 2-3 éven belül.

Kizárólag ezért megy még, csak ezt nem verik nagy dobra. McDió egy üzletember és egy ügyvéd-cápa veszélyes keveréke, a Sláger Rádió kiűzésén is már jól keresett, mondhatni rutinos.
 #169774  Szerző: Kovi02
 
szabogabor10 írta:
Sakál írta:
witiruve írta:Még mindig várom az ígért mobilalkalmazásukat
Én meg várom, hogy mikor esik le nekik, hogy ez így nem biznisz.
Szerintem már megvan az időpont, amikor befejezik ezt az egészet. Nem sok értelme van ennek így sajnos. Pályázaton teljesen esélytelenek, ezt szerintem mindenki tudja.
Szerintem is teljesen esélytelenek,de azért várjuk ki a pályázat végét,még nem tudjuk,kik adnak be pályázatot,neten még megy a Class,szóval még bármi lehet.

(OFF: szerintetek jövő nyárig elhúzódik,csak DX szempontból így a 103,3 105,5 94,9 legalább szabad nálam :D )
 #169773  Szerző: szabogabor10
 
Sakál írta:
witiruve írta:Még mindig várom az ígért mobilalkalmazásukat
Én meg várom, hogy mikor esik le nekik, hogy ez így nem biznisz.
Szerintem már megvan az időpont, amikor befejezik ezt az egészet. Nem sok értelme van ennek így sajnos. Pályázaton teljesen esélytelenek, ezt szerintem mindenki tudja.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 510