RADIOSITE Fórum

  • Gong Rádió

 #170711  Szerző: noartist
 
knoskamatee írta:A mai nap folyamán hallgattam ezt a rádiót és ezen kicsit csodálkoztam… elősősorban Timmy Trumpet új számán, ami Extended verzióban ment le (keverés 0 szokásosan). Ez a zenei irányzat nem jellemző az adóra
Másodsorban pedig ez a - szerintem - éles válátás, ami úgy nem illet az "összeállításba".

Timmy Trumpet / Krunk: Al Pacino
Kezdes: 2017-09-12 19:21:03

Gáspár Laci: Bolond vagyok mert...
Kezdes: 2017-09-12 19:24:46

Szerintem kezd jó irányba haladni, de mégse… furcsa.
Van Viber, stream esetén jól processzált 128-as mp3. :yeah:
FM-en gyatrán szól, dinamikátlan, "lapos", mély nuku. :sick:

Kecskemétiként erre orientálódtam, de huzamosabb ideig még sem tudnám "elviselni". Inkább Music FM / Petőfi irányba mozdulok el.
Látom, hogy megcsillant valami a Gongnál, de valahogy még is elbuknak. (vagy csak lusták)
Kéne ide egy konkurencia… :roll:

U.i.: Köszönöm, hogy írhatok ide! Most jött el az ideje, hogy regisztráljak ide! Most kezd megint piacilag (?) változni a rádiózás és - mondhatni - testközelből "szeretném" élvezni. :smoke:

Bocsi a formai pontatlanságért, majd belejövök ebbe a forumozásba! :D
A Gond mindig is ilyen volt zenei szerkesztés tekintetében. Konkrétan lekaparom tőle a vakolatot mai napig, annyira sok az éles váltás. Mintha nem is lenne zenei szerkesztő, csak random menne minden, amit talál az adásgép.
Ennél már csak jobb lehet. És lesz is.
 #170693  Szerző: knoskamatee
 
A mai nap folyamán hallgattam ezt a rádiót és ezen kicsit csodálkoztam… elősősorban Timmy Trumpet új számán, ami Extended verzióban ment le (keverés 0 szokásosan). Ez a zenei irányzat nem jellemző az adóra
Másodsorban pedig ez a - szerintem - éles válátás, ami úgy nem illet az "összeállításba".

Timmy Trumpet / Krunk: Al Pacino
Kezdes: 2017-09-12 19:21:03

Gáspár Laci: Bolond vagyok mert...
Kezdes: 2017-09-12 19:24:46

Szerintem kezd jó irányba haladni, de mégse… furcsa.
Van Viber, stream esetén jól processzált 128-as mp3. :yeah:
FM-en gyatrán szól, dinamikátlan, "lapos", mély nuku. :sick:

Kecskemétiként erre orientálódtam, de huzamosabb ideig még sem tudnám "elviselni". Inkább Music FM / Petőfi irányba mozdulok el.
Látom, hogy megcsillant valami a Gongnál, de valahogy még is elbuknak. (vagy csak lusták)
Kéne ide egy konkurencia… :roll:

U.i.: Köszönöm, hogy írhatok ide! Most jött el az ideje, hogy regisztráljak ide! Most kezd megint piacilag (?) változni a rádiózás és - mondhatni - testközelből "szeretném" élvezni. :smoke:

Bocsi a formai pontatlanságért, majd belejövök ebbe a forumozásba! :D
 #170257  Szerző: Promenád
 
zsofi75 írta:Sziasztok!,tegnap vettem észre ,hogy a Csongrádi Gong nagyon gyengén lett.Nem tudom mit csináltak de nagyon legyengült.Eloszor azt hittem nincs adás.Nemreg meg tetoantennaval is tökéletes volt.

Hódmezővásárhelyen nem vettem észre semmi a rádió térerejéből, pedig csak egy kétszer 80 centi hosszú és 1 cm átmérőjű csőből kialakított antennával és egy antenna erősítővel hallgatom.
 #170060  Szerző: zsofi75
 
Sziasztok!,tegnap vettem észre ,hogy a Csongrádi Gong nagyon gyengén lett.Nem tudom mit csináltak de nagyon legyengült.Eloszor azt hittem nincs adás.Nemreg meg tetoantennaval is tökéletes volt.
 #162347  Szerző: jimmer
 
Omnia One teljesít szolgálatot, a mikiken pedig dbx 286a van, amivel nem lenne semmi gond, ha nem lehetne bárkinek szanaszétcsavargatni. Bár ma kitelepülés is volt, véradás, így lehet, hogy az ottani telefonbadugottmédbájkókányművek lett túllökve. Legalább egy szivacs kerülhetett volna rá.
zenefalo írta:A 96.5 most jól terjed, RDS is lejön. Hangprocit cseréltek volna? Sokkal szebben szól éterben,mint korábban! De a műsorvezető mikrofonja szarul szól,agyonprocesszált! Online stream továbbra is mono, az ogg formátumú pedig csak csendet sugároz :S
 #162329  Szerző: zenefalo
 
A 96.5 most jól terjed, RDS is lejön. Hangprocit cseréltek volna? Sokkal szebben szól éterben,mint korábban! De a műsorvezető mikrofonja szarul szól,agyonprocesszált! Online stream továbbra is mono, az ogg formátumú pedig csak csendet sugároz :S
 #159282  Szerző: Kovi02
 
LuciFerko írta:
Kovi02 írta:A bajai adójukon 2 napja csak csönd szól. (mostanában szinte minden hónapban van legalább 2-3 ilyen,de azokat gyorsan javították)
RDS az rendesen megy.
Akkor az az a vivő, amit itt is fogok. :shock:
Ma már rendesen megy.
 #159280  Szerző: LuciFerko
 
Kovi02 írta:A bajai adójukon 2 napja csak csönd szól. (mostanában szinte minden hónapban van legalább 2-3 ilyen,de azokat gyorsan javították)
RDS az rendesen megy.
Akkor az az a vivő, amit itt is fogok. :shock:
 #159239  Szerző: Kovi02
 
A bajai adójukon 2 napja csak csönd szól. (mostanában szinte minden hónapban van legalább 2-3 ilyen,de azokat gyorsan javították)
RDS az rendesen megy.
 #158871  Szerző: asr27
 
Nekünk magyar állampolgároknak kell beújítani, 2018-ban!
(bocs de már a f@szom kivan a fidesz propagandával)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 51