RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #170604  Szerző: joe
 
Gr3g0ry írta:
altermanus írta:Szokásos ADSL2+ modem. DLink DSL360R
A modem a router WAN-portjára volt bekötve?
Szolgáltatói oldalon lehetséges MAC szűrés...klónozd a régi routered MAC címét az újba...én már találkoztam hasonlóval...átírtuk a régi eszköz MAC címét az újba és lett internet kapcsolat...
 #170602  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:Szokásos ADSL2+ modem. DLink DSL360R
A modem a router WAN-portjára volt bekötve?
 #170538  Szerző: blue
 
Az mitől van, hogy a Network Cell Info Lite és az Open Signal app nem ugyanazt a GSM tornyot jelzi amire rá van csatlakozva?
 #170409  Szerző: altermanus
 
Szokásos ADSL2+ modem. DLink DSL360R
 #170408  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:azóta visszaállítottam alapra, és manuálisan beállítottam... ugyan az a baj... (internet not connection) lehet eladom a francba... kinek kell? :troll:
Mobilnet modem vagy a "szokázos" modem?
 #170399  Szerző: altermanus
 
azóta visszaállítottam alapra, és manuálisan beállítottam... ugyan az a baj... (internet not connection) lehet eladom a francba... kinek kell? :troll:
 #170397  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:
Gr3g0ry írta:
altermanus írta:Kaptam egy routert, üzemeljem be, nézzük meg mit tud. TP-LINK TL-WR841N... Szofver 8-as verzió, és nem hajlandó felismerni a modemet és így nincs net. Most ilyenkor mi van, ha van nekem egy TP-LINK TL-WR740N-es router 4-es verzióval, ami felismeri a modemet, van net?
"PPPOE" kapcsolat be van-e állítva?
igen, lementettem egy beállítás fájlt a régiről, és azt töltöttem vissza az újba, úgyhogy mindennek jónak kellene lenni. jah és ADSL2+ modemem van ami DLINK DSL360R
Lehet hogy rosszul olvasta be azt a bin fájlt. :/
 #170186  Szerző: altermanus
 
Gr3g0ry írta:
altermanus írta:Kaptam egy routert, üzemeljem be, nézzük meg mit tud. TP-LINK TL-WR841N... Szofver 8-as verzió, és nem hajlandó felismerni a modemet és így nincs net. Most ilyenkor mi van, ha van nekem egy TP-LINK TL-WR740N-es router 4-es verzióval, ami felismeri a modemet, van net?
"PPPOE" kapcsolat be van-e állítva?
igen, lementettem egy beállítás fájlt a régiről, és azt töltöttem vissza az újba, úgyhogy mindennek jónak kellene lenni. jah és ADSL2+ modemem van ami DLINK DSL360R
 #170182  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:Kaptam egy routert, üzemeljem be, nézzük meg mit tud. TP-LINK TL-WR841N... Szofver 8-as verzió, és nem hajlandó felismerni a modemet és így nincs net. Most ilyenkor mi van, ha van nekem egy TP-LINK TL-WR740N-es router 4-es verzióval, ami felismeri a modemet, van net?
"PPPOE" kapcsolat be van-e állítva?
 #170156  Szerző: frekivadasz
 
Ez eléggé X-akta, illene működnie, de lássuk be, hogy ezek az eszközök már 7-8 évesek. Ideje frissíteni valami olyanra, ami támogatja a hardveres NAT-ot is például.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 330