RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #171134  Szerző: Redfox81
 
Marcii írta:Az #UK csatornán a fő műsor szól.
Nagyrészt igen. Hétköznaponként a délutáni sávban van eltérés, 14-16 óra között a #UK csatornán slágerlisták mennek Mákszem Levivel és Libby Walkerrel, illetve pénteken 18-20 óra között megy a "God Save The Queen" szintén Libby Walkerrel. Ezen kívül a hírekben van eltérés:

Class FM hírek: https://soundcloud.com/redfox81-1/class-fm-hirek

Class FM #UK Egyesült Királyság hírei (magyar): https://soundcloud.com/redfox81-1/class-fm-uk-hirek

Class FM #UK hírek (angol): https://soundcloud.com/redfox81-1/class ... irek-angol

Az Egyesült Királyság hírei a "normál hírek" helyén vannak (ha jól figyeltem minden második órában), az angol nyelvű híreket pedig délutánonként minden óra 45-50 között adják 1-1 zene helyén.
 #171131  Szerző: Marcii
 
Az #UK csatornán a fő műsor szól.
 #170715  Szerző: Mipi
 
UPC Kábelen elérhető lett a Class FM a rádióknál. Akinek Digital Gold csomagja van a TV nél az tudja hallgatni.
 #170675  Szerző: ClassCredo
 
Mostanában sajnos elég sok hibával mennek. Naponta többször lehal a http://www.classfm.hu (a többi oldalon megy), a hétfői Morning Show-ban 6-7 között csak zene és Class Pillanatok ment Stohl szerint technikai malőr történt. Remélem a jövőben sikerül orvosolni ezeket a problémákat és ismét élvezhetjük a Class FM adását.
 #170662  Szerző: altermanus
 
Azóta megjavult.
 #170660  Szerző: Wolfman
 
Nem elérhető a weboldal, a streamek viszont mennek.
 #170283  Szerző: Redfox81
 
A Rádió 1 topikban leírtakra reagálva: Nekem Telenor Hello Data csomagom van (korlátlan), megtehetném, hogy csak zenét hallgassak valamelyik szolgáltatással (ahogy néha ezt meg is teszem), viszont 36 évesen ahhoz a generációhoz tartozom, amelyik igényli a valódi (rövid) híreket, műsorvezetést, illetve azt, hogy egy profi zenei szerkesztő által összeállított playlist menjen a sajátom helyett. Amit viszont nem szeretnék hallani az bármelyik politikai oldal propagandája híreknek, társadalmi célú hirdetésnek álcázva, illetve nem vagyok kíváncsi olyan "riportokra" sem, ahol valaki elmondja, hogy "régebben milyen rossz volt, de bezzeg most micsoda jó", illetve ennek az ellenkezőjére sem. Ezt jelenleg FM-en sehol nem kapom meg, a Class FM viszont maradéktalanul teljesíti. Felüdülés hallgatni az FM-es konkurenciához képest. Zeneileg számomra teljesen rendben van (főleg, hogy vannak tematikus csatornák is), úgyhogy nálam ez szól. Nem lehetetlen senkinek sem neki tetsző rádiót találni, csak nem feltétlenül az FM sávon kell keresni ;) .

Az jelenlegi értelemben vett FM rádiózás viszont szerintem is halálra van ítélve, nálunk pedig még rúgnak is rajta párat. Pillanatnyilag ott tartunk, hogy az egyetlen országos könnyűzenei rádió valójában egy kereskedelmiként viselkedő közszolgálati, illetve van még egy fővárosra szabott kereskedelmi formatrádió aminek a műsorait vidéki frekvenciákra is kilövik, így viszont sem helyi sem igazi országos nem tud lenni. Ennek a terjeszkedése ráadásul helyi rádiók megszűnésével jár(t). A (szerintem) legprofibb stáb meg online rádiózik, mert az előző tulaj összeveszett a főnivel. Magyarország 2017.
 #170064  Szerző: noartist
 
zenefalo írta:
tomee írta:Igazából ebben egyedül az a legkiábrándítóbb dolog, hogy már megint ott a tény, hogy akkor kellett volna ilyennek lennie, amikor még országosan szólt. Mert ez így jelenleg olyan, ahogy 2017-ben egy magát komolyan vevő rádiónak ki kéne néznie, viszont az is teljesen bizonyos, hogy már büdös életben nem nyeri vissza az országos hálózatát...
Én is úgy gondolom, hogy amíg szólt az éterben és sikeres volt, addig a tulajok nem sokat fejlesztettek. Most már, hogy neten kis millió konkurencia van, valami egyedit fel kell mutatni, hogy egyáltalán felfigyeljen rá a hallgató.
FM-en viszonylag sok kötelezettségnek meg kellett felelniük, míg a neten nincs semmilyen megkötés.
 #170063  Szerző: zenefalo
 
tomee írta:Igazából ebben egyedül az a legkiábrándítóbb dolog, hogy már megint ott a tény, hogy akkor kellett volna ilyennek lennie, amikor még országosan szólt. Mert ez így jelenleg olyan, ahogy 2017-ben egy magát komolyan vevő rádiónak ki kéne néznie, viszont az is teljesen bizonyos, hogy már büdös életben nem nyeri vissza az országos hálózatát...
Én is úgy gondolom, hogy amíg szólt az éterben és sikeres volt, addig a tulajok nem sokat fejlesztettek. Most már, hogy neten kis millió konkurencia van, valami egyedit fel kell mutatni, hogy egyáltalán felfigyeljen rá a hallgató.
 #170062  Szerző: tomee
 
Igazából ebben egyedül az a legkiábrándítóbb dolog, hogy már megint ott a tény, hogy akkor kellett volna ilyennek lennie, amikor még országosan szólt. Mert ez így jelenleg olyan, ahogy 2017-ben egy magát komolyan vevő rádiónak ki kéne néznie, viszont az is teljesen bizonyos, hogy már büdös életben nem nyeri vissza az országos hálózatát...
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 510