RADIOSITE Fórum

  • Gong Rádió

 #172474  Szerző: Pihe
 
Mit jelent pontosan? Ott is R1 szol majd?
 #172473  Szerző: adam1400
 
Csak beadta a Gong a derekát :D
 #170772  Szerző: mihalylovics
 
LewyDee írta: Nem tudom, hogy újhelyen mennyi és milyen helyi adók vannak
Ott nincs helyi adó, csak a magyar és szlovák országosak jönnek, ezen kívül két imarádiónak (Európa, Szent István) van ott frekije, ami enyhén szólva tragikomikus.
 #170768  Szerző: LewyDee
 
Nem lenne hülyeség, ha a Gong is beszállna az R1 hálózatba.

Egy példa:
Hétvégén voltam a sátoraljaúhjelyi zemplén kalandparkban. És sztrímről a pesti rádió1 adása szólt. Nem tudom, hogy újhelyen mennyi és milyen helyi adók vannak, de ez a tendencia azért is érdekes, hogy a helyi rádiónak akkor is konkurenciát jelent, ha nincs is jelen FM-en.
 #170737  Szerző: Kovi02
 
knoskamatee írta:
kukac írta:
BMáté írta: Rádió 1?!
Az.
Tegyük fel, a Rádió 1 viszi a Gong-hálózatot. Nem lesz baj, hogy két bajai frekijük lesz? Vagy ott marad a Gong? Esetleg az ex-O3-mas frekitől válna meg az R1?
Bocs, az ilyen féloffért.
88,7 sokkal nagyobbat szól,itt is RDS-sel jön,szerintem visszaadnák a 94,3-at vagy esetleg átterveztetik más telephelyre(ilyet amúgy lehet?)
OFF:
Amúgy a bajai adók nagyon durván kikevernek 99,9-re,még Csávolyon is fogtam gyengén.
 #170736  Szerző: knoskamatee
 
kukac írta:
BMáté írta: Rádió 1?!
Az.
Tegyük fel, a Rádió 1 viszi a Gong-hálózatot. Nem lesz baj, hogy két bajai frekijük lesz? Vagy ott marad a Gong? Esetleg az ex-O3-mas frekitől válna meg az R1?
Bocs, az ilyen féloffért.
 #170733  Szerző: BMáté
 
kukac írta:
BMáté írta: Rádió 1?!
Az.
A most pályáztatás alatt levő frekvenciákat figyelembe véve, lényegében meg is lesz az országos lefedettség, ha a Gong frekvenciák is a hálózat részei lesznek.
 #170718  Szerző: kukac
 
BMáté írta: Rádió 1?!
Az.
 #170717  Szerző: BMáté
 
kukac írta:
noartist írta:
knoskamatee írta:A mai nap folyamán hallgattam ezt a rádiót és ezen kicsit csodálkoztam… elősősorban Timmy Trumpet új számán, ami Extended verzióban ment le (keverés 0 szokásosan). Ez a zenei irányzat nem jellemző az adóra
Másodsorban pedig ez a - szerintem - éles válátás, ami úgy nem illet az "összeállításba".

Timmy Trumpet / Krunk: Al Pacino
Kezdes: 2017-09-12 19:21:03

Gáspár Laci: Bolond vagyok mert...
Kezdes: 2017-09-12 19:24:46

Szerintem kezd jó irányba haladni, de mégse… furcsa.
Van Viber, stream esetén jól processzált 128-as mp3. :yeah:
FM-en gyatrán szól, dinamikátlan, "lapos", mély nuku. :sick:

Kecskemétiként erre orientálódtam, de huzamosabb ideig még sem tudnám "elviselni". Inkább Music FM / Petőfi irányba mozdulok el.
Látom, hogy megcsillant valami a Gongnál, de valahogy még is elbuknak. (vagy csak lusták)
Kéne ide egy konkurencia… :roll:

U.i.: Köszönöm, hogy írhatok ide! Most jött el az ideje, hogy regisztráljak ide! Most kezd megint piacilag (?) változni a rádiózás és - mondhatni - testközelből "szeretném" élvezni. :smoke:

Bocsi a formai pontatlanságért, majd belejövök ebbe a forumozásba! :D
A Gond mindig is ilyen volt zenei szerkesztés tekintetében. Konkrétan lekaparom tőle a vakolatot mai napig, annyira sok az éles váltás. Mintha nem is lenne zenei szerkesztő, csak random menne minden, amit talál az adásgép.
Ennél már csak jobb lehet. És lesz is.
hja, csak az már nem ez lesz... ;)
Rádió 1?!
 #170716  Szerző: kukac
 
noartist írta:
knoskamatee írta:A mai nap folyamán hallgattam ezt a rádiót és ezen kicsit csodálkoztam… elősősorban Timmy Trumpet új számán, ami Extended verzióban ment le (keverés 0 szokásosan). Ez a zenei irányzat nem jellemző az adóra
Másodsorban pedig ez a - szerintem - éles válátás, ami úgy nem illet az "összeállításba".

Timmy Trumpet / Krunk: Al Pacino
Kezdes: 2017-09-12 19:21:03

Gáspár Laci: Bolond vagyok mert...
Kezdes: 2017-09-12 19:24:46

Szerintem kezd jó irányba haladni, de mégse… furcsa.
Van Viber, stream esetén jól processzált 128-as mp3. :yeah:
FM-en gyatrán szól, dinamikátlan, "lapos", mély nuku. :sick:

Kecskemétiként erre orientálódtam, de huzamosabb ideig még sem tudnám "elviselni". Inkább Music FM / Petőfi irányba mozdulok el.
Látom, hogy megcsillant valami a Gongnál, de valahogy még is elbuknak. (vagy csak lusták)
Kéne ide egy konkurencia… :roll:

U.i.: Köszönöm, hogy írhatok ide! Most jött el az ideje, hogy regisztráljak ide! Most kezd megint piacilag (?) változni a rádiózás és - mondhatni - testközelből "szeretném" élvezni. :smoke:

Bocsi a formai pontatlanságért, majd belejövök ebbe a forumozásba! :D
A Gond mindig is ilyen volt zenei szerkesztés tekintetében. Konkrétan lekaparom tőle a vakolatot mai napig, annyira sok az éles váltás. Mintha nem is lenne zenei szerkesztő, csak random menne minden, amit talál az adásgép.
Ennél már csak jobb lehet. És lesz is.
hja, csak az már nem ez lesz... ;)
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 51