RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1 Baranya megye - Pécs, Komló, Mohács, Villány

 #171809  Szerző: Wolfman
 
Itt is kezd alakulni egy érdekes történet: http://24.hu/media/2017/10/17/pecsi-rad ... nyja-neve/

Emellett kezd fény derülni arra is, hogy miért jegyeztettek be ennyi védjegyet az utóbbi időben - idéznék a Fodorék által kiadott I Love Pécs programújságból:
"Az online rádiózás egyelőre gyerekcipőben jár Magyarországon, ami viszont azt is jelenti, hogy óriási lehetőségek rejlenek benne hosszú távon. Ennek okán mintegy féltucat tematikus online rádió indítását tervezzük a közeljövőben. Ezek közül elsőként az I Love Pécs Rádió műsora startol el a napokban" - mondja a rádió indítás hátteréről Fodor József, a P1 Media Group ügyvezetője.
Itt jegyezném meg, hogy az I Love Pécs Rádió nagyon jó, van egy régi petőfis feelingje. Erre mondjuk rá is játszanak a szignálokban.
 #171296  Szerző: altermanus
 
Wolfman írta:Amúgy nagyon ajánlom - főleg azoknak, akik a régi Petőfit hiányolják.
erre kíváncsi leszek...
 #169885  Szerző: Sakál
 
Marcii írta:
Wolfman írta:Van egy olyan reklámszpot is, ahol a korábbi station voice mondja be, hogy "a Rádió 1 továbbra is Pécsről szól, miközben csak igazi mai sláger megy!" Jól mutatja a jelenlegi kettősséget.
Szerintem nagyon helyes,hogy nem hagyják kárba veszni azt,ami az elmúlt néhány évben itt felépült.
Ha ez a cél, akkor nevet kellett volna váltani, és csinálni tovább 24 órában. Ez így egy felemás szar szerintem.
 #169862  Szerző: Marcii
 
Wolfman írta:Van egy olyan reklámszpot is, ahol a korábbi station voice mondja be, hogy "a Rádió 1 továbbra is Pécsről szól, miközben csak igazi mai sláger megy!" Jól mutatja a jelenlegi kettősséget.
Szerintem nagyon helyes,hogy nem hagyják kárba veszni azt,ami az elmúlt néhány évben itt felépült.
 #169858  Szerző: Wolfman
 
Van egy olyan reklámszpot is, ahol a korábbi station voice mondja be, hogy "a Rádió 1 továbbra is Pécsről szól, miközben csak igazi mai sláger megy!" Jól mutatja a jelenlegi kettősséget.
 #169839  Szerző: Marcii
 
A műsorvezetők még mindig a Pécsről szól szlogent használják.Egyébként zeneileg ég és föld a pestihez képest.Sokkal változatosabb.
 #169732  Szerző: Sakál
 
adam1400 írta:Amikor mindenhol játék van,csak pécsen nem,olyankor nem lehetne hogy 1 pillanatra hálózatba kapcsolnák a pestivel? vagy kéne valami jelzés a műsorvezetőtől hogy megmondja előre mikor lesz játék,bár tudom ez titok :D mert gondolom azt nehéz kiszámolni hogy pont abba a pillanatba induljon el pécsen is a dal.
Neked is vannak nagy ötleteid... :gülü2: :gülü2: :ayfkm:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 482