RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #171462  Szerző: djlacee
 
blue írta:http://ujvilagtudat.blogspot.hu/2017/09 ... e.html?m=1
ez megint ilyen álhírportál
 #171419  Szerző: asr27
 
Egyébként én ismerek olyan állami céget, ahol a portás is közmunkásként van foglalkoztatva, napi 8 órában, 54 ezer forintos fizetéssel. Ez nem törvénybe ütköző?
 #171416  Szerző: asr27
 
noartist írta:
asr27 írta:Én azt mondom, hogy akár LMP, akár Jobbik, de a fidesznek nem szabad még egy ciklust megszavazni!
Teljesen gallyra fogják vágni a társadalmat, ha megint kapnak 4 évet! Utána már tényleg nem lesz esélyünk leváltani őket a következő 10-15 évben, mert mindent behálóznak!
Momentum? Csak kérdem.
Nem rossz az irányvonaluk, de szerintem jövőre esélyük sincs a nyerésre, sőt, jelen állás szerint még a parlamentbe sem nagyon jutnának be.
Budapesten és néhány nagyobb városban van egy összességében 2-300 ezer fős szavazótáboruk, ami, szerintem nagyon kevés.
Vidéken sokan még nem is hallottak róluk, mert ugye a közmédiában alig kapnak teret...
 #171411  Szerző: noartist
 
Wolfman írta:
noartist írta:
asr27 írta:Én azt mondom, hogy akár LMP, akár Jobbik, de a fidesznek nem szabad még egy ciklust megszavazni!
Teljesen gallyra fogják vágni a társadalmat, ha megint kapnak 4 évet! Utána már tényleg nem lesz esélyünk leváltani őket a következő 10-15 évben, mert mindent behálóznak!
Momentum? Csak kérdem.
A Momentum 2022-re készül egy korábbi nyilatkozatuk szerint.
Igen, ezt tudom, de kíváncsi lennék a többség véleményére itt. :) Nem elfogultságból kérdezem, mert túl fiatalok még ahhoz, hogy konkrétan kiálljon az ember mellettük, de eddig jónak vélem az irányvonalat. Szerintetek?
 #171409  Szerző: Wolfman
 
noartist írta:
asr27 írta:Én azt mondom, hogy akár LMP, akár Jobbik, de a fidesznek nem szabad még egy ciklust megszavazni!
Teljesen gallyra fogják vágni a társadalmat, ha megint kapnak 4 évet! Utána már tényleg nem lesz esélyünk leváltani őket a következő 10-15 évben, mert mindent behálóznak!
Momentum? Csak kérdem.
A Momentum 2022-re készül egy korábbi nyilatkozatuk szerint.
 #171406  Szerző: noartist
 
asr27 írta:Én azt mondom, hogy akár LMP, akár Jobbik, de a fidesznek nem szabad még egy ciklust megszavazni!
Teljesen gallyra fogják vágni a társadalmat, ha megint kapnak 4 évet! Utána már tényleg nem lesz esélyünk leváltani őket a következő 10-15 évben, mert mindent behálóznak!
Momentum? Csak kérdem.
 #171404  Szerző: asr27
 
Én azt mondom, hogy akár LMP, akár Jobbik, de a fidesznek nem szabad még egy ciklust megszavazni!
Teljesen gallyra fogják vágni a társadalmat, ha megint kapnak 4 évet! Utána már tényleg nem lesz esélyünk leváltani őket a következő 10-15 évben, mert mindent behálóznak!
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 513