RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #171530  Szerző: altermanus
 
akkor leírom!
a 444, az RTL, HVG és a többi simicska portál lehet, hogy hazudik, de ha jobban utána néz az ember akkor kiderül hogy mégsem... ebből kifolyólag csak a kormány média mondja azt a - hát most mondjuk így -, liberális média hazudik...
na már most...
ezek a médiumok mind be vannak jelentve a NMHH-nál... attól hogy hazudnak - bármilyen médiumról is legyen szó -, egymást szapulják. ezek a valami.blogspot.hu, nem mindig, talán ha 1-2 % van bejelentve.
a másik...
nem értetted, miért kötöttem beléd...
ilyenkor ha azt írják, vagy mondják nekem, hogy a ,,liberális" média hazudik, akkor kicsit szoktam VICCELNI (szlengül: trollkodni), hogy erre mit lép, és a válaszából tudom hová tartozik.
 #171527  Szerző: BMáté
 
altermanus írta:nem baj, én már igen... :troll:
Kikérem magamnak, hogy bárki halálát kívánjam! Miért kötöttél belém?
 #171526  Szerző: altermanus
 
BMáté írta:
altermanus írta:Kedves BMáté! Akkor fohászkodj istenhez... lehet, hogy megsegít, és morzsolgasd a rózsafűzért, hátha meghal Soros György a sátánnal együtt...
Kép
Ezt most nem értem...
nem baj, én már igen... :troll:
 #171525  Szerző: BMáté
 
altermanus írta:Kedves BMáté! Akkor fohászkodj istenhez... lehet, hogy megsegít, és morzsolgasd a rózsafűzért, hátha meghal Soros György a sátánnal együtt...
Kép
Ezt most nem értem...
 #171523  Szerző: altermanus
 
Kedves BMáté! Akkor fohászkodj istenhez... lehet, hogy megsegít, és morzsolgasd a rózsafűzért, hátha meghal Soros György a sátánnal együtt...
Kép
 #171521  Szerző: BMáté
 
asr27 írta:Origo, Ripost, 888 se különb ezektől.
Na meg ugye 444, Index, HírTV se. ;)
 #171504  Szerző: asr27
 
Kép
!!!!
 #171479  Szerző: asr27
 
altermanus írta:
blue írta:Akkor ez ilyen összeesküvés-elmélet
igen...
sokat olvasok én is hasonlót, de csak azért, hogy röhögjek...
mondjuk már a hirado.hu is lassan megüti ezt a szintet
amint kikerül valami soros hír az ilyen portálra, rá is szállnak, forrás megnevezése nélkül, természetesen...
Origo, Ripost, 888 se különb ezektől.
 #171474  Szerző: altermanus
 
blue írta:Akkor ez ilyen összeesküvés-elmélet
igen...
sokat olvasok én is hasonlót, de csak azért, hogy röhögjek...
mondjuk már a hirado.hu is lassan megüti ezt a szintet
amint kikerül valami soros hír az ilyen portálra, rá is szállnak, forrás megnevezése nélkül, természetesen...
 #171465  Szerző: blue
 
Akkor ez ilyen összeesküvés-elmélet
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 513