RADIOSITE Fórum

  • MTVA (M1, M2, M3.hu, M4 Sport, M5, Duna, Duna World)

 #174931  Szerző: Marcii
 
Pasa írta: 2018.03.28. 15:23
noartist írta: 2018.03.28. 11:15 Eddig is borzalmas volt, de az elmúlt hetekben egyenesen undorítóvá vált az M1 “Híradója”.
Na, mi a baj? Villog a kép, vagy zúg a hang? Esetleg akad a stream? Szerintem válts szolgáltatót, pl. a Diginél hibátlan a vétel. ;)
Nem,nem hanem tartalmilag egy nagy f#s
 #174888  Szerző: altermanus
 
Pasa írta: 2018.03.28. 15:23
noartist írta: 2018.03.28. 11:15 Eddig is borzalmas volt, de az elmúlt hetekben egyenesen undorítóvá vált az M1 “Híradója”.
Na, mi a baj? Villog a kép, vagy zúg a hang? Esetleg akad a stream? Szerintem válts szolgáltatót, pl. a Diginél hibátlan a vétel. ;)
bár az lenne a baj...
 #174884  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2018.03.28. 11:15 Eddig is borzalmas volt, de az elmúlt hetekben egyenesen undorítóvá vált az M1 “Híradója”.
Na, mi a baj? Villog a kép, vagy zúg a hang? Esetleg akad a stream? Szerintem válts szolgáltatót, pl. a Diginél hibátlan a vétel. ;)
 #173337  Szerző: altermanus
 
Gr3g0ry írta:
altermanus írta:
Gr3g0ry írta:M5-re inkább több dokumentumfilmet(Discovery science jellegűeket) lehetne tenni.
pontosan azért, hogy herótot kapjak megint az idiótábbnál idiótább tudományos műsoroktól...
mondjuk egy ,,így működik a világegyetem" vagy ,,a világűr ezer arca" jó lenne... de szerintem nem lesz
Viszont a színházi közvetítések jók :) (sokkal jobbak, mint a mostani vígjátékok)
Nem tudom melyik adókat nézted "az idiótábbnál idiótább tudományos műsorok" miatt,bár volna tippem.
Braniac, Para/normális és az összes ilyen az-embert-hülyének-néző műsorok... mások jól szórakoznak rajta, de engem inkább bosszant, minthogy szórakoztatna... és a Discovery Science csatornáról beszélek, ami itt off, de ott van...
 #173256  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:
Gr3g0ry írta:M5-re inkább több dokumentumfilmet(Discovery science jellegűeket) lehetne tenni.
pontosan azért, hogy herótot kapjak megint az idiótábbnál idiótább tudományos műsoroktól...
mondjuk egy ,,így működik a világegyetem" vagy ,,a világűr ezer arca" jó lenne... de szerintem nem lesz
Viszont a színházi közvetítések jók :) (sokkal jobbak, mint a mostani vígjátékok)
Nem tudom melyik adókat nézted "az idiótábbnál idiótább tudományos műsorok" miatt,bár volna tippem.
 #173182  Szerző: altermanus
 
Gr3g0ry írta:M5-re inkább több dokumentumfilmet(Discovery science jellegűeket) lehetne tenni.
pontosan azért, hogy herótot kapjak megint az idiótábbnál idiótább tudományos műsoroktól...
mondjuk egy ,,így működik a világegyetem" vagy ,,a világűr ezer arca" jó lenne... de szerintem nem lesz
Régen amennyire nagy rajongója voltam Adam Savage-nek és Jamie Hyneman-nak, most annyira nem szeretem az ,,Állítólag..." (MythBusters) c. műsort.
Viszont a színházi közvetítések jók :) (sokkal jobbak, mint a mostani vígjátékok)
 #172974  Szerző: noartist
 
djlacee írta:Engem meg a sportcsatornák nem érdekelnek.

Ez viszont nem jelenti azt, hogy mást sem érdekli. Az M4-re és az M5-re is szükség van.
Én konkrétan nem örülnék, ha ismét kereskedelmi tévén futna az F1. Már az M4-en is sok reklám van előtte/benne, de ha még mindig az RTL-en / már a Spíleren futna, akkor egyenesen nézhetetlen lenne.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 235