RADIOSITE Fórum

  • Nagyobb kábelszolgáltatók (Tarr, PR Telecom, Cellkábel, stb...)

 #178924  Szerző: Marcii
 
adam1400 írta: 2018.08.10. 21:38
Marcii írta: 2018.08.10. 20:45
adam1400 írta: 2018.08.10. 18:55 itt lesz legelőször spiler
Te vajna összes médiumát szentnek tartod?
én eleve nem nézek focit. de rtlt nézek mert ott nincs agymosás.
Na,mindjárt más :yes: :yes:
 #173591  Szerző: altermanus
 
Na PR-Telecomosok Figyelem!
Sony Brávia TV-n a következőképen kell beállítani a TV-t.
Terméktámogatás --->>> Gyári beállítások visszaállítása --->>> Kiválasztod a nyelvet (bármi lehet) --->>> Ország: Nederland (Hollandia) --->>> Ziggy (mint kábelszolgáltató) --->>> 306 Mhz a kezdőfrekvencia, 1070 az azonosító --->>> Keresés...
Ha folyamatosan 0%-on van, akkor hátra dőlhetsz, mert minden jól csináltál, ugyanis LCN szerint beállítja a csatornákat.
Ha már egyetlen egy fórumon nincs így leírva... :megusta:
 #172583  Szerző: altermanus
 
Gr3g0ry írta:
altermanus írta:Kép
hát a k... ...át a PR-es rohadjon meg ott ahol gyüszmékel.....
Kedden regisztráltam, csütörtökön e-mail írtam, és még mindig nem aktiválták a profilomat....
Írj egy (lehetőleg kúltúrált!!!!) e-mailt az illetékeseknek.
akkor kulturált voltam, sőt általában úgy vagyok az ilyen helyzetekkel, hogy ,,lehet nem figyelte, vagy nem vette észre". Írtam az ügyfélszolgálatnak is, nem jött válasz...
 #172575  Szerző: Gr3g0ry
 
LuciFerko írta:
joe írta:Sony TV-k "kábel TV" szempontból szívás a köbön. Valamelyik automata hangolásban be sem tölti az összes DVB-C csatornát. A megoldás a "hálózatkeresés" lehet, ebben a menűben meg kell adni annak a multiplexnek a paramétereit, ami a NIT-et (hálózat információs tábla) tartalmazza, ill. a hálózati azonosítót. Így kerestetve a TV a szolgáltató által megadott csatorna sorrendet fogja alkalmazni. Sajnos a "PR" paramétereit (frekvencia kiosztás) nem ismerem...
Digi vs. LG TV-nél ugyan ez van. Mit kéne beállítanom?
Link,Link2
 #172574  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:Kép
hát a k... ...át a PR-es rohadjon meg ott ahol gyüszmékel.....
Kedden regisztráltam, csütörtökön e-mail írtam, és még mindig nem aktiválták a profilomat....
Írj egy (lehetőleg kúltúrált!!!!) e-mailt az illetékeseknek.
 #172562  Szerző: altermanus
 
Kép
hát a k... ...át a PR-es rohadjon meg ott ahol gyüszmékel.....
Kedden regisztráltam, csütörtökön e-mail írtam, és még mindig nem aktiválták a profilomat....
 #172452  Szerző: LuciFerko
 
joe írta:
LuciFerko írta:Digi vs. LG TV-nél ugyan ez van. Mit kéne beállítanom?
LG egyszerű, automata hangolásnál megadod a hálózati azonosítót (DigiKábel: 00001), vagy manuális hangolásnál hálózati kezdő frekvencia (DigiKábel: 114,5 MHz QAM256 SR:6000) és hálózat keresés "BE"...
Akkor csak a 114 mhz-es muxot keresi le. Teljes keresésnél meg össze-vissza dobálja a csatornákat.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 129