RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #173741  Szerző: benjamin
 
Sakál írta:
benjamin írta:Nem tudom milyen jellegű lesz Fridi új műsora(gondolom talk jellegű)de egy Nigel Stately féle mixet eltudnék hozzá képzelni zeneileg főleg hogy vasárnap délelőtt lesz.
És végigpofáznák a fél mixet vagy duma közben leállítanák? :hehe: :ayfkm:
Hát ez még mindig reálisabb mintha bekonferálná Oliver Heldens új slágerét.
 #173740  Szerző: Sakál
 
benjamin írta:Nem tudom milyen jellegű lesz Fridi új műsora(gondolom talk jellegű)de egy Nigel Stately féle mixet eltudnék hozzá képzelni zeneileg főleg hogy vasárnap délelőtt lesz.
És végigpofáznák a fél mixet vagy duma közben leállítanák? :hehe: :ayfkm:
 #173739  Szerző: benjamin
 
Nem tudom milyen jellegű lesz Fridi új műsora(gondolom talk jellegű)de egy Nigel Stately féle mixet eltudnék hozzá képzelni zeneileg főleg hogy vasárnap délelőtt lesz.
 #173716  Szerző: zenefalo
 
noartist írta:
djlacee írta:"Friderikusz Sándor vagyok......... holnap folytatom"
egy ilyen ID-t hallottam, ez mi?
A múltkori után én nem várnék semmit. :twisted:
Ma már kiegészült a promó annyival, hogy január 21-től vasárnap délelőttönként... Ezek szerint Fridi fog műsort csinálni, de azért, ő nem kis pénzért szokott csatlakozni médiumokhoz! Erre van keret, de a rádió ráncba szedésére már nincs?
 #173714  Szerző: Chucky
 
zenefalo írta:Hazánkban minden dance vagy house-zenét gyakrabban megszólaltató rádió nem hosszúéletű :gülü2:
Szerintem pont ez a baj, hogy nincs meg az irány. Most vagy elektronikus tánczenét játsszanak vagy slágereket. Ha a nap 40%-át dance/house mixek teszik ki, akkor tükrözze hasonló zenei stílus a többi műsoridőt is. Valahogy nekem nem fér bele a képbe Ed Sheeren illetve a Halott pénz féle vernyákolás és még sorolhatnám. Az R1-et elkönyveltem, mint sláger adó. A Music fm-et nem tudom hova tenni...
 #173706  Szerző: Dawe1797
 
Tegnap este is volt hasonló Mák Katás promó...
 #173704  Szerző: noartist
 
djlacee írta:"Friderikusz Sándor vagyok......... holnap folytatom"
egy ilyen ID-t hallottam, ez mi?
A múltkori után én nem várnék semmit. :twisted:
 #173703  Szerző: djlacee
 
"Friderikusz Sándor vagyok......... holnap folytatom"
egy ilyen ID-t hallottam, ez mi?
 #173698  Szerző: Sakál
 
Dani írta:Akkor miért céloznak itt sokan arra, hogy már csak kis ideje van hátra a rádiónak?
Meg azért mert a tulaja pár éve összeveszett valakivel.
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 565