RADIOSITE Fórum

  • Társalgó

R

 #2532  Szerző: centerweb
 
Kép
:lol: :mrgreen:
 #2524  Szerző: Sz.
 
téeszelnök írta:
1667/2008 (IX. 10.) sz. ORTT határozat

V. I.-né panasza a műsorújságokban közzétett műsorkezdési időpontokkal kapcsolatosan

A Testület nem rendel el hatósági ellenőrzést a műsorújságokban közzétett műsorkezdési időpontokat érintő panaszra vonatkozóan.
hogy ráérnek emberek, bakker, el tudom képzelni, hogy V. I.-né felkel reggel és odaszól V. I.-nek, hogy
"akurvaannyukatezeknekakomunistáknak, tata, tegnap is négy perccel később kezdődött a barátokközött", az meg rezignáltan válaszol, hogy
"hát jelentsd föl őket az óertétének, mama, úgyis olyan rég jelentettünk már föl", aztán V. I.-né felveszi a szebbik olvasószemüvegét, a dühtől és a kortól reszkető betűkkel leírja franciakockás lapra, hogy "büdöskomunisták a tévéújságba is hazudnak", aztán a piacra menet szépen föladja ajánlott levélben, és néz elégedetten, hogy "namost jókibasztam a rohadtkomunistákkal" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol:
 #2523  Szerző: t
 
centerweb írta:A kommunista, két m ;) . :lol:
nekünk igen, de éld bele magad mama helyzetébe :mrgreen:
 #2522  Szerző: centerweb
 
A kommunista, két m ;) . :lol:
 #2521  Szerző: t
 
1667/2008 (IX. 10.) sz. ORTT határozat

V. I.-né panasza a műsorújságokban közzétett műsorkezdési időpontokkal kapcsolatosan

A Testület nem rendel el hatósági ellenőrzést a műsorújságokban közzétett műsorkezdési időpontokat érintő panaszra vonatkozóan.
hogy ráérnek emberek, bakker, el tudom képzelni, hogy V. I.-né felkel reggel és odaszól V. I.-nek, hogy
"akurvaannyukatezeknekakomunistáknak, tata, tegnap is négy perccel később kezdődött a barátokközött", az meg rezignáltan válaszol, hogy
"hát jelentsd föl őket az óertétének, mama, úgyis olyan rég jelentettünk már föl", aztán V. I.-né felveszi a szebbik olvasószemüvegét, a dühtől és a kortól reszkető betűkkel leírja franciakockás lapra, hogy "büdöskomunisták a tévéújságba is hazudnak", aztán a piacra menet szépen föladja ajánlott levélben, és néz elégedetten, hogy "namost jókibasztam a rohadtkomunistákkal" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 #2445  Szerző: t
 
ugyanmán, a parkbanb.szás mindenkivel előfordul, csak lehet azt viszonylag diszkréten is... :D
 #2433  Szerző: LuciFerko
 
akkor jó hely az :D ott akkor lehet őrjöngeni :]
 #2432  Szerző: centerweb
 
Tudja valaki mi lesz ez? Nagyon nyomják outdoor kampányokban és tv-ben is (én eddig csak az RTL-en és az IKO csatornákon láttam).
Miskolcon is láttam már ilyen plakátot pár helyen.
 #2430  Szerző: tomee87
 
LuciFerko írta:na mesélj hogy mennek ott a dolgok :D
Hát itt a kutyát nem zavarja, hogy az utcán énekelnek. Parkban b*szást még nem tapasztaltam, de lehet az is van, ki tudja. :D Jah, és csúcsidőben 2-3percenként járnak itt bennt az Egyetemvárosban a buszok :lol:
 #2424  Szerző: LuciFerko
 
na mesélj hogy mennek ott a dolgok :D
  • 1
  • 537
  • 538
  • 539
  • 540
  • 541