RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1 Baranya megye - Pécs, Komló, Mohács, Villány

 #2467  Szerző: Sz.
 
Kövezzetek meg, vágjátok le a fejem, de én egyre jobban bírom Cookyt! :)
 #2450  Szerző: nyikolaj
 
A rádio 1 miért nem terjeszkedik még egy kicsit?Legalább még MISKOLCOT bevállalhatnák!Mert itt rádio hiány van!
 #2213  Szerző: Jani
 
:D :lol:
 #2208  Szerző: djlacee
 
Ja, ezt már én is hallottam :lol:
 #2205  Szerző: rsite1
 
Sz. írta:Jah :D
Korábban is sok spotban gúnyolták a kormányt már.
"Miért nézel ilyen Furcsány, Kókadtan?!"

stb. :D
Szerintem nagyon jópofa. :D
 #2203  Szerző: Sz.
 
Jah :D
Korábban is sok spotban gúnyolták a kormányt már.
"Miért nézel ilyen Furcsány, Kókadtan?!"

stb. :D
 #2190  Szerző: Flash
 
Ehh, hallottátok már a R1-en azt a New York-i Szilveszteri promot, amikor bejátsszák, amit Gyurcsány mondott, hogy: el lehet menni ebből az országból, itt lehet minket hagyni? :lol:
 #2172  Szerző: Sz.
 
Ma reggel 10 előtt nem 1-2, hanem óránként legalább 5-6 régi zene csusszant be, csomó stílusból.
Jó volt őket hallani, volt kb 1990-es is, bár a címük már nemnagyon jutnak eszembe.

Meg Mákszem is jól tolja.

szerk.: sőt, még ebben az órában is van pár. :) Igaz, hogy a szlogenhez így nem hű a dolog, de kit zavar...
 #1130  Szerző: Sz.
 
http://index.hu/kultur/showbiz/sdd0911/ :lol:

Ha annyira népszerű lenne a hiphop/rnb magyarországon, akkor csak többen mentek volna el a Rádió1 által oly hevesen promotált (és szervezettt) ifj. Calvin Cordozar Broadus - alias Snoop Doggra... :D
 #955  Szerző: Sokol404
 
Sz. írta:Nem tudom mikor volt az a "pár éve", de ha max. 3-4 évvel ezelőtt, akkor valószínűleg nem a Rádió1 volt hangosabb, hanem a Danubius halkabb. Ugyanis akkortájt cserélte le a Danu a prociját az akkor legújabb OMNIA-ra, ami a lehető legnagyobb ballépés volt, ugyanis a hangereje kb 75%-ra csökkent az előzőhöz képest, ami egy régebbi Orban volt. képest. Nem azt mondom, hogy ez okozta a Danubius jelentős hallgatottságcsökkenését ebben az időszakban, de szerepet játszott benne, az biztos. Azóta (vezetőség- és tulajdonoscsere után) megint csere volt, lecserélték az Omniát egy Orban Optimod 8500FM-re.

A Rádió1 már évek óta egy Orban Optimod 8300FM-et használ a pesti frekin többnyire ugyanolyan presettel, most is ez processzál. Egyébként már helyreállt a hanghiba, amit az előző hsz-emben írtam, de szerintem nem az adásprocesszor lehetett ezért a ludas, hanem a moduláció, vagy vmi hasonló.
Igen, igazad lehet. ;) Amúgy az valóban 3-4 éve volt, és akkor még laikus szemlélő voltam, így nem tűnt fel, h. valójában a Danubius a ludas.
  • 1
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 482